NewsPlayer

Player.pl zyskuje nowe programy digital-first od Q Polska

Najlepsze treści viralove i digital-first z polskiego internetu teraz także na platformie Player.pl. Q Polska w ramach współpracy udostępniła 8 programów.

Kanał telewizyjny Q Polska specjalnie dla swoich widzów selekcjonuje najlepsze treści viralowe i materiały z digital-first. W ramach współpracy z serwisem Player.pl, w bezpłatnej bibliotece dodano osiem programów, w tym seria wywiadów znanego youtubera Włodka Markowicza. Wszystkie materiały pochodzą od starannego selekcjonowania głównie przez samych twórców treści w internecie.

Q Polska z viralami i digital-first teraz także w serwisie Player.pl

W bezpłatnej strefie pojawiły się takie programy jak „The Q. Topowa Armia”, „The Q. Lejdis”, „The Q. Waksy”, a także seria wywiadów Włodka Markowicza.Q Polska przedstawia najlepsze treści internetowe z regionu, prezentując programy digital-first tworzone przez najbardziej utalentowanych i najpopularniejszych twórców w Polsce. Starannie dobrane materiały wideo dla całej rodziny dostępne są na żądanie i na dowolnym ekranie.

Według Curta Marvisa, dyrektora generalnego QYou Media, wybór dystrybutora swoich treści w internecie był oczywisty. Współzałożyciel kanału telewizyjne Q Polska dodał, że Player.pl jest numerem jeden wśród platform VOD w Polsce i posiada młodych użytkowników, dla których wideo internetowe ma istotne znaczenie.

Programy pod szyldem Q Polska to zbiór zabawnych, świeżych materiałów viralowych, czyli to co jest najlepsze w polskiej kulturze wideo – dodaje Curt Marvis.

W ofercie player.pl znajdą się następujące treści:

 • „The Q. Topowa Armia” – to połączenie dwóch kanałów: Topowa dycha i Topowe teorie spiskowe, najpopularniejsze formaty edukacyjne w Polsce. Prowadzący – Artur Filipowicz – w każdym odcinku przedstawia swoim widzom 10 zaskakujących faktów, ciekawostek lub informacji. W obszarze przeróżnych zagadnień – od nietypowych wydarzeń, po najdziwniejsze wynalazki.
 • „The Q. Lejdis” – to program od kobiet dla kobiet. Tematyka, wokół której prowadzące skupiają treści odcinków, to między innymi moda, uroda, tajniki makijażu czy też testy kosmetyków. Na kanale nie brakuje typowo rozrywkowych treści i lifestyle’owych porad.
 • „The Q. Waksy” – to treści przeznaczone głównie dla młodzieży. Prowadzący – Przemek i Paulina – to typowi nastolatkowie, którzy chodzą do szkoły i spotykają się ze znajomymi na imprezach. To oni pokażą Wam, czego nie robić przy tablicy i podpowiedzą, jak ukraść egzamin gimnazjalny.
 • „The Q. Niezwykłe wyzwania” – program, w którym prezentujemy najbardziej utalentowanych sportowców, poszukiwaczy ekstremalnych doznań oraz przede wszystkim – niesamowitych ludzi, których dokonania wywołają u Was westchnienie podziwu.
 • „The Q. Włodek Markowicz” – Włodek Markowicz jest autorem „Kropek” i współautorem książki „Lekko Stronniczy”. Prowadzący przeprowadza ze swoimi gośćmi wnikliwe, poruszające i merytoryczne wywiady, które zdecydowanie poszerzają horyzonty.
 • „The Q. Muzyka” – to jedyna w swoim rodzaju selekcja najgorętszych hitów i najciekawszych przeróbek muzycznych oraz coverów – wprost od światowej klasy twórców.
 • „The Q. Komedia” – to zbiór niezwykle zabawnych parodii, pranków oraz skeczy, od najbardziej odjechanych twórców, którzy sprawią, że będziecie płakać ze śmiechu.
 • „The Q. Odkrywcy” – spójrz na świat oczami najbardziej zatwardziałych podróżników, dzięki którym odwiedzisz wiele fascynujących i egzotycznych miejsc, nie wychodząc z domu.

Komentarze:

 1. „Q Polska z viralami” ????????????? Telewizor robi VOD, w tym VOD daje materiały z telewizora, który udaje że jest inernetem. Ale to będzie paskudne.

  Kanał z viralami ??????????????????????????????????????

  Powinni jeszcze napisać że to są trendi materiały 😀

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!