NewsPlayer

Wiosenna ramówka w serwisie Player.pl. Pierwsze nowości w 4K

Wraz ze startem ramówki wiosennej 2018 w TVN, w serwisie Player.pl pojawią się nowości. W tym także materiały w jakości 4K oraz rozszerzone formaty TV.

Platforma Player.pl dzięki współpracy z operatorem satelitarnym nc+ oferuje 37 kanałów linearnych. Wiosną 2018 roku, w bibliotece użytkownicy znajdą ponad 3 tysiące filmów i programów telewizyjnych. Wybrane materiały będą dostępne w jakości Ultra HD 4K.

Wiosenna ramówka 2018 w serwisie Player.pl

W bezpłatnej części platformy Player, użytkownicy będą mogli obejrzeć najnowsze odcinki programów znanych z anteny TVN. Mowa m.in o kontynuacji seriali „Druga szansa” czy „Diagnoza„. W tym także „Na Wspólnej„, „Milionerzy„, „Agent: Gwiazdy” czy „MasterChef Junior„. Powrócą również „Ugotowani„, a w bibliotece pojawią się nowe odcinki do seriali paradokumentalnych: „Ukryta prawda„, „Szkoła„, „19+” i „Szpital„.

Serwis Player.pl specjalnie dla swoich użytkowników będzie publikował rozszerzone odcinki do niektórych programów: „Kuba Wojewódzki. Ciąg dalszy” i „Iron Majdan. Domówka„. Dodatkowo, osoby zalogowane i posiadające pakiet START mogą cieszyć się z przedpremierowymi odcinkami wybranych seriali.

Bogata oferta filmowa i materiały w jakości 4K

W ofercie Playera można znaleźć także pojedyncze filmy do wypożyczenia. W obecnej bibliotece można znaleźć takie hity jak „Pokot„, „Volta„, „Sztuka kochania” czy „Pitbull. Niebezpieczne kobiety„. Posiadacze pakietu Player+ mogą liczyć na dodatkowe tytuły fabularne. Na wiosnę, do filmowych propozycji zostaną dodane „Listy do M. 3” oraz „Człowiek z magicznym pudełkiem„.

Zgodnie z obietnicą, w serwisie pojawią się materiały w jakości Ultra HD 4K. Wśród nowości zadebiutuje program „Hipnoza” oraz druga seria „Diagnozy„.

Nowością dla użytkowników (wyłącznie zalogowanych) będą koncerty „MTV Unplugged„, w tym głośny występ Moniki Brodki. Miłośnicy programów od MTV Polska zobaczą nowe odcinki programów „Ex On the Beach” oraz „Warsaw Shore”.

Polscy widzowie, dzięki serwisowi Player.pl mogą liczyć na kolejne odcinki „Mody na sukces„.

Wiosenne nowości do zobaczenia w pakietach Player+

W ramach oferty Player+, w serwisie można obejrzeć seriale i programy wyprodukowane przez HBO lub Canal+. Do oferty premium możemy doliczyć także stację FOX Polska, która na wiosnę szykuje prawdziwą ofensywę z amerykańskimi serialami. Player w swojej ofercie posiada już 37 starannie wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL