NewsPlayer

Player.pl najpopularniejszą aplikacją mobilną VOD w Polsce

Aplikacja mobilna player.pl uplasowała się na pierwszym miejscu wśród legalnych serwisów VOD w grupie Millenialsów jak i ogólnie.

Wynika z grudniowych wyników badania Gemius/PBI, zawierających po raz pierwszy wyniki dla aplikacji mobilnych.

Aplikacja mobilna player.pl pokonała konkurencję, zyskując ponad 400 tyś. realnych użytkowników  w grupie Millenialsów (15-34) oraz ponad 850 tys. realnych użytkowników ogólnie – dwukrotnie więcej niż vice lider rankingu. Serwis potwierdził pozycję lidera wśród Millenialsów, dowodząc, że rozumie i tworzy trendy rynkowe, jednocześnie umiejętnie wykorzystując je do budowania swojej pozycji. Innowacyjny kontent, współpraca z młodymi, kreatywnymi twórcami oraz różnorodność oferty rozrywkowej pozwoliła player.pl dotrzeć do najważniejszej grupy docelowej – odbiorców konsumujących media przez urządzenia mobilne.

W 2016 player.pl wyprodukował 14 oryginalnych formatów, które wygenerowały ponad 400 milionów odtworzeń.

Christian Anting, członek zarządu TVN ds. digital i e-commerce powiedział:

Zróżnicowany, wielotematyczny kontent, nieograniczony niczym dostęp, tu i teraz – to jest nasza rzeczywistość. Player.pl odpowiada na wszystkie te potrzeby, śmiało łącząc technologię i ciekawą ofertę programową. Rozpoczynamy nowy rok na pozycji lidera wśród młodej generacji mobilnej i wierzę, że w 2017 roku utrzymamy tę pozycję, jeszcze bardziej dystansując się od innych rynkowych graczy.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL