NewsPlayer

Player.pl najpopularniejszą aplikacją mobilną VOD w Polsce

Aplikacja mobilna player.pl uplasowała się na pierwszym miejscu wśród legalnych serwisów VOD w grupie Millenialsów jak i ogólnie.

Wynika z grudniowych wyników badania Gemius/PBI, zawierających po raz pierwszy wyniki dla aplikacji mobilnych.

Aplikacja mobilna player.pl pokonała konkurencję, zyskując ponad 400 tyś. realnych użytkowników  w grupie Millenialsów (15-34) oraz ponad 850 tys. realnych użytkowników ogólnie – dwukrotnie więcej niż vice lider rankingu. Serwis potwierdził pozycję lidera wśród Millenialsów, dowodząc, że rozumie i tworzy trendy rynkowe, jednocześnie umiejętnie wykorzystując je do budowania swojej pozycji. Innowacyjny kontent, współpraca z młodymi, kreatywnymi twórcami oraz różnorodność oferty rozrywkowej pozwoliła player.pl dotrzeć do najważniejszej grupy docelowej – odbiorców konsumujących media przez urządzenia mobilne.

W 2016 player.pl wyprodukował 14 oryginalnych formatów, które wygenerowały ponad 400 milionów odtworzeń.

Christian Anting, członek zarządu TVN ds. digital i e-commerce powiedział:

Zróżnicowany, wielotematyczny kontent, nieograniczony niczym dostęp, tu i teraz – to jest nasza rzeczywistość. Player.pl odpowiada na wszystkie te potrzeby, śmiało łącząc technologię i ciekawą ofertę programową. Rozpoczynamy nowy rok na pozycji lidera wśród młodej generacji mobilnej i wierzę, że w 2017 roku utrzymamy tę pozycję, jeszcze bardziej dystansując się od innych rynkowych graczy.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: