NewsPlayer

Player otwiera się bardziej dla Polonii. Materiały VOD w ofercie

Pakiet TVN International w serwisie Player.pl oferuje już nie tylko kanały telewizyjne, ale także programy i seriale w formie VOD. Na liście dostępności znalazły się nowe kraje.

Koncern TVN Discovery w tym roku rozpoczął inwestycję w bibliotekę telewizyjną dla Polonii. Oferta pojawiła się w kolejnych sześciu krajach, w tym Holandia, Finlandia czy Hiszpania. W pakiecie oprócz dedykowanych kanałów telewizyjnych, zaoferowano także materiały VOD.

Polska telewizja zagranicą dzięki TVN International w serwisie Player

TVN Discovery po raz pierwszy zdecydował się na udostępnienie w formie VOD znanych i lubianych programów i seriali z własnego portfolio. Rozszerzone licencje na zagraniczne rynki pozwoliły na udostępnienie usługi TVN International w nowych krajach. Oferta kierowana jest także do Polonii mieszkających w Dani, Finlandii, Hiszpanii, Irlandii i Szwecji.

Do tej pory usługa oferowana była na dwunastu rynkach (nie licząc Polski), a dokładniej w Austrii, Belgii, na Cyprze, w Estonii, we Francji, w Grecji, na Litwie i Łotwie. A także dla Polonii niemieckiej, portugalskiej, brytyjskiej i włoskiej.

Teraz w pakiecie TVN International dostępne są materiały VOD
Od teraz w pakiecie TVN International w serwisie Player, oprócz kanałów iTVN, iTVN Extra i TVN24, dostępne są treści VOD

Rozszerzona oferta TVN International. Teraz także treści VOD z znanymi i lubianymi programami TVN

W ofercie serwisu Player.pl znaleźć można było dotychczas trzy kanały linearne: iTVN, iTVN Extra oraz TVN24. Dla włodarzy TVN Discovery, udostępnienie biblioteki VOD było czymś naturalnym. Jest to wyjście na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy domagali się takiej formy dostępu do programów telewizyjnych.

Widzowie zagranicą mogą teraz oglądać bez przeszkód takie programy jak „Kuchenne rewolucje„, „Mam Talent!„, „Top Model” czy „Kuba Wojewódzki„. Nie brakuje również seriali „Pod powierzchnią„, „Pułapka” oraz „Na Wspólnej„. Polonia może liczyć również na dostęp do nowej serii „39 i pół tygodnia„.

Z okazji 15 urodzin kanału iTVN, widzowie mają szansę na skorzystanie z promocyjnej ceny w wysokości 50 zł miesięcznie. Koszt podstawowy za pakiet TVN International wynosi 65 zł miesięcznie. Użytkownicy objęci terenami dostępności mogą liczyć na wypróbowanie usługi za darmo przez 15 dni.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!