NewsPlayer
Popularne

Player: Gwiazdy filmu „Miłość jest wszystkim” w odcinku „Milionerów”

W specjalnym odcinku teleturnieju „Milionerzy” wystąpią aktorzy z najnowszego filmu „Miłość jest wszystkim”. Hybert Urbański zapowiada prawdziwe starcie gwiazd.

Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki, Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko staną do walki o wielkie pieniądze! Gwiazdy zagrają w szczytnym celu – swoją wygrana przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Jak aktorzy poradzą sobie z pytaniami Huberta Urbańskiego? Specjalne wydanie „Milionerów” będzie emitowane na antenie TVN w dniach 5-6 grudnia o godz. 20:55. Tuż po emisji telewizyjnej, odcinki trafią do serwisu Player.pl.

„Miłość jest wszystkim” – zobacz gwiazdy w najnowszym filmie

Wiedza, ciekawość świata oraz szeroki wachlarz zainteresowań to cechy, którymi powinni odznaczać się uczestnicy teleturnieju. Aktorzy nie będą mieli żadnej taryfy ulgowej – aby zdobyć milion muszą odpowiedzieć na 12 pytań. Pomogą im w tym trzy koła ratunkowe, dwa progi gwarantowane, a także otucha dodawana przez Katarzynę Kolendę-Zaleską – Prezes Fundacji TVN „nie jesteś sam”. To właśnie jej Hubert Urbański wręczy czek z wygraną.

Mateusz Damięcki i Aleksandra Adamska w specjalnym odcinku teleturnieju "Milionerzy"
Mateusz Damięcki i Aleksandra Adamska w specjalnym odcinku teleturnieju „Milionerzy”

Hubert Urbański, prowadzący teleturniej „Milionerzy”, przekazał kilka słów o starciu gwiazd

– Na początku grudnia czeka nas ekscytujące starcie gwiazd w drodze do miliona! Specjalne odcinki zawsze są dla mnie bardzo emocjonujące. Tym razem nie będzie inaczej, aktorzy dostarczą widzom niezapomnianych wrażeń. Musicie to Państwo zobaczyć sami! Przed uczestnikami trudne wyzwanie, ponieważ grają w szczytnym celu. Wygrana zostanie przeznaczona dla podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Cieszę się, że nasz program przyczynia się do pomocy potrzebującym – mówi Hubert Urbański.

Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko w "Milionerach" także w serwisie Player.pl
Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko w „Milionerach” także w serwisie Player.pl

Czy gwiazdy powtórzą sukces Marii Romanek i zgarną największą wygraną? Tego dowiemy się już niebawem w specjalnych odcinkach „Milionerów”.

Igor Herbut z piosenką filmową. Jak wypadł?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!