NewsPlayer

Produkcje TVNu w jakości 4K w serwisie Player.pl

Wszyscy użytkownicy platformy Player.pl mogą skorzystać z nowej technologii dodanej do platformy. Programy „Iron Majdan” i „Hipnoza” w jakości Ulra HD 4K.

Wraz ze startem wiosennej ramówki 2018 w stacji telewizyjnej TVN, na platformie Player.pl pojawią się materiały w jakości 4K. Stacja potwierdza, że najnowsze odcinki do wybranych programów i seriali były realizowane w jakości Ultra HD 4K. Oznacza to, że użytkownicy platformy mogą cieszyć się nową technologią obrazu podczas oglądania swoich ulubionych produkcji telewizyjnych.

„Iron Majdan”, „Hipnoza”, „Druga szansa” i „Diagnoza” w jakości 4K na platformie Player.pl

Powyższe tytuły jako pierwsze zadebiutowały w technologii Ultra HD 4K. Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli serwisu TVNu, w tym roku pojawią się nowe materiały publikowane w wysokiej jakości obrazu. To odpowiedź na materiały, które wkrótce mają pojawić się również dla klientów usługi Player+ oferowanej we współpracy z operatorem satelitarnym nc+.

Materiały w jakości 4K będą dostępne zarówno dla widowni bezpłatnej części platformy (z poprzedzającymi reklamami), a także dla klientów pakietów płatnych mających dostęp do przedpremierowych odcinków. Według informacji uzyskanej od stacji, pojedynczy dostęp do odcinka przed emisyjnego w TV będzie kosztował 4 zł.

Nowości programowe z ogromnym budżetem

Według informacji stacji TVN, najnowsze show z udziałem Małgorzaty Rozenek Majdan i Radosława Majdana kosztowało ponad 1 mln zł. Para medialna wyruszy w podróż dookoła świata. Jak czytamy na oficjalnej stronie: będzie to najbardziej nieprzewidywalne, niesamowite oraz niezapomniane doświadczenie w ich życiu. Ale małżeństwo to gra zespołowa. Jak Małgosia i Radek się w niej odnajdą? Czy rzeczywiście zrobią dla siebie wszystko? Odpowiedzi na te pytania wkrótce pojawią się na ekranach użytkowników Playera.Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: