NewsPlayer

Produkcje TVNu w jakości 4K w serwisie Player.pl

Wszyscy użytkownicy platformy Player.pl mogą skorzystać z nowej technologii dodanej do platformy. Programy „Iron Majdan” i „Hipnoza” w jakości Ulra HD 4K.

Wraz ze startem wiosennej ramówki 2018 w stacji telewizyjnej TVN, na platformie Player.pl pojawią się materiały w jakości 4K. Stacja potwierdza, że najnowsze odcinki do wybranych programów i seriali były realizowane w jakości Ultra HD 4K. Oznacza to, że użytkownicy platformy mogą cieszyć się nową technologią obrazu podczas oglądania swoich ulubionych produkcji telewizyjnych.

„Iron Majdan”, „Hipnoza”, „Druga szansa” i „Diagnoza” w jakości 4K na platformie Player.pl

Powyższe tytuły jako pierwsze zadebiutowały w technologii Ultra HD 4K. Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli serwisu TVNu, w tym roku pojawią się nowe materiały publikowane w wysokiej jakości obrazu. To odpowiedź na materiały, które wkrótce mają pojawić się również dla klientów usługi Player+ oferowanej we współpracy z operatorem satelitarnym nc+.

Materiały w jakości 4K będą dostępne zarówno dla widowni bezpłatnej części platformy (z poprzedzającymi reklamami), a także dla klientów pakietów płatnych mających dostęp do przedpremierowych odcinków. Według informacji uzyskanej od stacji, pojedynczy dostęp do odcinka przed emisyjnego w TV będzie kosztował 4 zł.

Nowości programowe z ogromnym budżetem

Według informacji stacji TVN, najnowsze show z udziałem Małgorzaty Rozenek Majdan i Radosława Majdana kosztowało ponad 1 mln zł. Para medialna wyruszy w podróż dookoła świata. Jak czytamy na oficjalnej stronie: będzie to najbardziej nieprzewidywalne, niesamowite oraz niezapomniane doświadczenie w ich życiu. Ale małżeństwo to gra zespołowa. Jak Małgosia i Radek się w niej odnajdą? Czy rzeczywiście zrobią dla siebie wszystko? Odpowiedzi na te pytania wkrótce pojawią się na ekranach użytkowników Playera.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL