NewsPlay Now

Nadchodzi nowa generacja platformy Play Now TV

Operator telekomunikacyjny w planach na lata 2018-2020 planuje nową platformę Play Now TV dla rozwiązań multimedialnych w domach z szybkim internetem.

Podczas spotkania fioletowego operatora z dziennikarzami, przedstawiciele sieci oprócz wyników finansowych za IV kwartał ub.r. zdradzili plany rozwoju na kolejne lata. Zgodnie z zapowiedziami, firma skupi się na rozwiązaniu typu Air Fiber, czyli szybki internecie opartym o sieć 4G. Obecnie trwają pierwsze testy usługi NET BOX, w ramach której podłączana jest sieć dla całego domu w oparciu o model znany z urządzeń mobilnych. Z tą różnicą, że zamiast smartfona, będzie specjalny router udostępniający internet dla wszystkich urządzeń w domu. Już teraz Play poszukuje instalatorów do projektu montażu internetu domowego Play NET BOX.

Wraz z rozwojem usługi, w planach operatora telekomunikacyjnego jest unowocześnienie i przystosowanie do gospodarstw domowych internetową telewizję Play Now TV.

Play Now TV 2.0 nadchodzi. Usługa wzmocni strefę multimedialną w gospodarstwach domowych

Fioletowa sieć szacuje, że nowe rozwiązanie bezprzewodowego dostępu do szybkiego internetu może znaleźć zastosowanie przy aż 40-50% polskich gospodarstwach domowych. I to właśnie Ci klienci, będą mogli przetestować i skorzystać z najnowszych rozwiązań dla Play Now.

Nowe rozwiązanie internetowej telewizji ma bezpośrednio konkurować z siecią Orange, która oferuję Telewizję Tu i Tam. A także z operatorem T-Mobile, który jeszcze w tym roku zamierza ruszyć z usługą telewizyjną.

Play Now to internetowa telewizja oferująca 17 kanałów linearnych, bibliotekę filmów i seriali oraz bogatą ofertę HBO GO. Fani sportu mogą liczyć na dedykowany pakiet „SPORT”, w ramach którego w skład wchodzą takie kanały jak Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Motowizja oraz Extreme Sport Channel. Dla najmłodszych widzów przygotowano pakiet „DZIECI”, a w nim 8 kanałów telewizyjnych, w tym m.in. Cartoon Network czy Polsat JimJam.

Więcej o usłudze pisaliśmy na łamach naszego serwisu pod TYM adresem.


Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL