News

Platforma PetrusGO już dostępna dla mieszkańców Chojnic i okolic

Nowa platforma PetrusGO została udostępniona dla klientów telewizji kablowej. Za powstanie serwisu odpowiada firma Insys Video Technologies.

Firma Insys Video Technologies z siedzibą w Poznaniu wdrożyła w pełni obrandowane rozwiązanie InsysGO dla lokalnego operatora telewizji kablowej – firmy Petrus. Wdrożenie realizacji umożliwiło abonentom oglądanie wybranych kanałów telewizyjnych na żywo online oraz dało dostęp do biblioteki filmów na żądanie Insys VOD Premium. Platforma PetrusGO dostępna jest dla użytkowników przez przeglądarkę internetową, aplikacje mobilne (Android i iOS) oraz na AndroidTV.

InsysGO z kolejnym projektem – powstał serwis PetrusGO

InsysGO to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie telewizji IPTV dla operatorów do wdrożenia pod ich marką – mówi Norbert Kaczmarek, Key Account Manager w Insys Video Technologies. – Głównymi odbiorcami są operatorzy kablowi i ISP, którzy chcą unowocześnić swoje dotychczasowe usługi, wprowadzając innowacyjną technologię dostarczaną przez naszą firmę – dodaje Kaczmarek.

Petrus to jeden z największych operatorów kablowych wśród małych i średnich dostawców w Polsce. Firma działa na rynku od 1983 roku, poszerzając zasięg swoich usług o kolejne miasta. W celu utrzymania wysokiej pozycji w rankingach, zdecydowała się na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, wykorzystując nowoczesne narzędzia, przyciągające użytkowników, w tym aplikację na AndroidTV.

Nasi klienci mają silną świadomość marki Petrus, którą promujemy od 1992 roku a wdrożenie PetrusGO tylko umocniło naszą pozycję na rynku, na którym działamy – mówi Paweł Granowski, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży w Petrus. – Użytkownicy mogą korzystać z platformy na różnych urządzeniach, przez stronę www i aplikacje mobilne (Android i iOS), gdzie mają dostęp do biblioteki filmów VOD oraz do wybranych kanałów telewizyjnych na żywo – dodaje Granowski

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!