NewsPromocje VOD

Planete+ udostępnia za darmo filmy dokumentalne

Z okazji 20-lecia kanału Planete+, na oficjalnej stronie zostały opublikowane filmy dokumentalne – za darmo i bez reklam.

Stacja Planet+ oferująca filmy dokumentalne w najwyższej jakości obchodzi swoje 20 urodziny. Z tej okazji, na stronie stacji można znaleźć 20 filmów dokumentalnych. Udostępnione materiały są za darmo i bez reklam.

Przez ten czas pokazaliśmy Wam ogromną liczbę filmów dokumentalnych – rzetelnych, odważnych, bezkompromisowych. Zabraliśmy Was w niemal każde miejsce na naszej planecie i niejedno poza nią. Pokazaliśmy naprawdę dziką przyrodę, a także to, jak możemy ją chronić . Opowiedzieliśmy o wielkich postaciach historycznych i bohaterach dnia codziennego. Pokazaliśmy technologie jutra i epokowe odkrycia sprzed wieków. Zapełnialiśmy białe plamy historii najnowszej i rozwiązywaliśmy prawdziwe zagadki starożytności. Obalaliśmy mity i odkłamywaliśmy stereotypy. Wszystko dogłębnie, prawdziwie, bez owijania w bawelnę. Nie opowiadając się po żadnej ze stron, pokazywaliśmy, że i kultury, i ludzie mogą być od siebie naprawdę różni – czytamy na oficjalnej stronie.

Wśród opublikowanych tytułów znajdują się filmy biograficzne opowiadające o najsłynniejszym aktorze kung-fu Bruce Lee i legendzie współczesnej popkultury Davidzie Bailey. Na stronie można znaleźć ciekawe produkcje historyczne, np. „Kobiety III Rzeszy” czy „Stalin w kolorze”.

Filmy dokumentalne dostępne są na TEJ stronie.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: