NewsPromocje VOD

Planete+ udostępnia za darmo filmy dokumentalne

Z okazji 20-lecia kanału Planete+, na oficjalnej stronie zostały opublikowane filmy dokumentalne – za darmo i bez reklam.

Stacja Planet+ oferująca filmy dokumentalne w najwyższej jakości obchodzi swoje 20 urodziny. Z tej okazji, na stronie stacji można znaleźć 20 filmów dokumentalnych. Udostępnione materiały są za darmo i bez reklam.

Przez ten czas pokazaliśmy Wam ogromną liczbę filmów dokumentalnych – rzetelnych, odważnych, bezkompromisowych. Zabraliśmy Was w niemal każde miejsce na naszej planecie i niejedno poza nią. Pokazaliśmy naprawdę dziką przyrodę, a także to, jak możemy ją chronić . Opowiedzieliśmy o wielkich postaciach historycznych i bohaterach dnia codziennego. Pokazaliśmy technologie jutra i epokowe odkrycia sprzed wieków. Zapełnialiśmy białe plamy historii najnowszej i rozwiązywaliśmy prawdziwe zagadki starożytności. Obalaliśmy mity i odkłamywaliśmy stereotypy. Wszystko dogłębnie, prawdziwie, bez owijania w bawelnę. Nie opowiadając się po żadnej ze stron, pokazywaliśmy, że i kultury, i ludzie mogą być od siebie naprawdę różni – czytamy na oficjalnej stronie.

Wśród opublikowanych tytułów znajdują się filmy biograficzne opowiadające o najsłynniejszym aktorze kung-fu Bruce Lee i legendzie współczesnej popkultury Davidzie Bailey. Na stronie można znaleźć ciekawe produkcje historyczne, np. „Kobiety III Rzeszy” czy „Stalin w kolorze”.

Filmy dokumentalne dostępne są na TEJ stronie.

 

 

 

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!