Biblioteka VODIPLANews

Piękni, waleczni i kreatywni, czyli rozrywka w serwisie IPLA

Piękni randkowicze „Love Island. Wyspa Miłości”, waleczni uczestnicy „Ninja Warrior Polska” oraz kreatywni celebryci w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Rozrywkę w internetowej telewizji IPLA czas zacząć!

Po sukcesie poprzednich edycji już 28 lutego wraca uwielbiany przez widzów program „Love Island. Wyspa miłości”. To już trzeci sezon randkowego reality show, którego uczestnicy szukają pary na całe życie. Premierowy odcinek trafi do IPLA PREMIUM godzinę przed premierą telewizyjną. Kolejne fani będą mogli oglądać w IPLI od godziny 20.00 od poniedziałku do piątku oraz w niedziele. Program poprowadzi Karolina Gilon.

Gwiazdy w nowej edycji „Ninja Warrior Polska”

Wtorkowe wieczory uatrakcyjni jeden z najbardziej elektryzujących show świata „Ninja Warrior Polska”. Uczestnicy mierzą się z niezwykle trudnymi przeszkodami i własnymi lękami. W tym sezonie na torze pojawią się m. in. znane pięściarki Ewa Piątkowska i Sandra Drabik. A także mistrzyni świata w kickboxingu Róża Gumienna, oraz była Miss Polski i Miss Universe Olga Buława.

Plejada celebrytów w najnowszej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”

W wiosennej ramówce nie zabraknie również kolejnego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którego uczestnicy muszą jak najwierniej odtworzyć występy gwiazd zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Nowym dniem transmisji pełnego dobrego humoru programu będzie piątek, o godz. 20:05. W czternastej edycji metamorfozy przejdą: Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski i Paweł Góral. Premiera 5 marca. Z kolei w niedziele powróci „Kabaret na żywo” od lat towarzyszący widzom Telewizji Polsat. Wszystkie te pozycje w IPLI będzie można oglądać tuż po emisji na antenie Polsatu.

Wybitni architekci i projektanci wnętrz w programach rozrywkowych

Wiosna to także zupełnie nowy format o wnętrzach „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Pierwszy odcinek programu na antenę Telewizji Polsat trafi 7 marca o godz.17.35, a zaraz po emisji telewizyjnej do IPLI. Sześciu zdolnych projektantów będzie starać się o tytuł najlepszego projektanta wnętrz, nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych oraz uznanie jurorów i widzów.

Ponownie pojawi się także flagowy program stacji „Nasz nowy dom”, który dostarcza widzom wielu wzruszeń i dobrych emocji. Pierwszy, przedpremierowy odcinek w IPLI będzie można obejrzeć już 24 lutego, a kolejne będą udostępniane w serwisie także przed emisją na antenie, w środy i czwartki.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL