Filmy VODNewsShowMax

Patryk Vega i Małgorzata Kożuchowska w nowym filmie dla Showmax

Patryk Vega wyprodukuje kolejny film sensacyjny, tym razem rolę główną zagra Małgorzata Kożuchowska i Andrzej Grabowski. Produkcja realizowana jest dla platformy Showmax.

Według nieoficjalnych informacji podanych przez WirtualneMedia.pl, reżyser Patryk Vega rozpocznie zdjęcia do nowego filmu dla serwisu Showmax. W produkcji rolę główną zagra Małgorzata Kożuchowska, a towarzyszyć jej będą m.in. Daria Widawska i Andrzej Grabowski.

Patryk Vega ponownie z filmem w swoim stylu

Reżyser znany z serii „Pitbull” ponownie stanie za sterami produkcji sensacyjnej. Tym razem, zdjęcia będą realizowane we Wrocławiu. Na razie nie znana jest fabuła nadchodzącego filmu, ale z pewnością będzie to klimat, do którego Vega zdążył już przyzwyczaić.

Najprawdopodobniej w najnowszej produkcji zabraknie znanych twarzy wykreowanych przez Patryka Vegę, mowa m.in. o Piotrze Stramowskim, Oldze Bołądź czy Sebastianie Fabijańskim.

Według doniesień, produkcja nie pojawi się w kinach, a swoją premierę będzie miała w serwisie Showmax.

Showmax zgodnie z obietnicą produkuje lokalne treści

Platforma wchodząc do Polski na konferencji prasowej obiecała strategię, w ramach której w bibliotece miałyby pojawiać się lokalne treści. Słowa prezesa – Macieja Sojki – nie były bezpodstawne, bowiem już teraz zostało zrealizowanych kilka produkcji.

Za nami jest już film na podstawie papki internautów „Fanatyk” o typowym polskim wędkarzu. Ponadto firma zrealizowała program na żywo „SNL Polska” z udziałem największych gwiazd polskiej sceny. W ramach współpracy z Patrykiem Vegą, w serwisie pojawiły się także rozwinięcia fabularne dla filmów z serii „Pitbull”. Już wkrótce subskrybenci zobaczą kolejne materiały z produkcji „Kobiety mafii”.

W tej chwili trwają prace nad pierwszym serialem, który nie będzie kontynuacją dla filmowego pierwowzoru. Mowa o produkcji „Rojst”. W roli głównej wystąpią Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik. Więcej na temat serialu pisaliśmy pod TYM adresem.

Małgorzata Kożuchowska kolejną gwiazdą Patryka Vegi

Aktorka jest bardzo rozchwytywana, występuje w Telewizji Polskiej w serialu „rodzinka.pl” oraz zakończyła zdjęcia do ostatniego sezonu „Drugiej szansy” w TVNie. Według nieoficjalnych informacji, do których doszedł serwis VODnews.pl, aktorka pojawi się na wiosnę w nowym serialu realizowanym dla stacji TVN. Teraz Kożuchowska rozpocznie zdjęcia do wyżej omawianego filmu.

Czy Showmax zrealizuje serial z Małgorzatą Kożuchowską? Tego na razie nie wiadomo.

Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL