NetflixNews

„Orange is the New Black” i kontrowersyjny film „Okja” w czerwcowym Netflixie (zwiastuny)

Netflix w czerwcu opublikuje kilka nowości, kontrowersyjny film „Okja” oraz powrócą więźniarki w pomarańczowych uniformach. Dowiedz się więcej >>>

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie planowanych premier w czerwcu na platformie Netflix. Wśród powracających seriali znajdziemy takie hity jak „Orange is the New Black” oraz „Better Call Saul”. Na subskrybentów czekają również filmy wyprodukowane specjalnie dla serwisu VOD. Nie obeszło się bez kontrowersji wokół filmu „Okja” z festiwalem w Cannes w tle. O co chodzi? Zapraszamy do naszego przeglądu!

Orange is the New Black | 5 sezon | 09.06.2017

Jeden z flagowych tytułów dostępnych w serwisie Netflix. To już piąta seria opowiadająca o przewrotnych wydarzeniach w więzieniu dla kobiet. Bohaterki ponownie staną na wysokości zadania, aby doprowadzić porządek w ich tymczasowym „domu”. Nadchodzący sezon zapowiada wiele dziwnych wątków i jeszcze więcej powodów do refleksji.

Zwiastun:

 

Flaked | Sezon 2 | 02.06.2017

Po krótkiej nieobecności Chip powraca do Venice, gdzie okazuje się nie być mile widziany. Nie ma już sklepu, przyjaciół, ani dachu nad głową. Powrót na właściwe tory nie będzie prosty. Nowy sezon serialu Flaked będzie dostępny w serwisie Netflix już od 2 czerwca.

Zwiastun:

Nowości tylko w Netflixie

Czerwiec to miesiąc pełny premierowych filmów i seriali dostępnych tylko na platformie Netflix. Wśród nowych tytułów, długo wyczekiwany serial „Gypsy”.

Gypsy | Sezon 1 | 30.06.2017

Serial opowiada o młodej psycholog, która prowadzi niekonwencjonalne metody leczenia swoich pacjentów. Pomimo złożenia przysięgi o nienawiązaniu fizycznego kontaktu z pacjentem, nie ingerowaniu w jego życie prywatne poza sesjami i przede wszystkim, nie angażowanie się emocjonalnie – bohaterka stara się robić wszystko na odwrót. Na przekrój myśli „Po pierwsze nie szkodzić” będziemy śledzić losy Pani Psycholog i jej pacjentów.

Zwiastun:

W czerwcu swoje serialowe premiery będą mieli także:

Netflix – premiery serialowe w czerwcu

Kontrowersje wokół filmu „Okja”

W czerwcu swoją premierę będzie miała produkcja familijna, która została zakwalifikowana do Festiwalu Filmowego w Cannes. Francuskie kina podczas festiwalu wyrazili sprzeciw wobec udziału filmów wyprodukowanych dla Netfliksa. Według doniesień, kina żądają, aby filmy dostępne na festiwalu w Cannes  miały swoje premiery najpierw na dużych ekranach. Szczegóły o aferze na festiwalu znajdziecie w tym artykule:

Kina obawiają się platform VOD? Kontrowersje wokół Netflixa w Cannes

Młoda dziewczyna musi ochronić swojego niezwykłego przyjaciela przed zakusami potężnej korporacji. Dramat z udziałem Tildy Swinton, Jake’a Gyllenhaala oraz Paula Dano.

Zwiastun:

Pozostałe filmy dostępne na wyłączność:

Filmy na wyłączność w serwisie Netflix

Model publikacji serwisu opiera się głownie na premierach pełnych sezonów. Mało kto wie jednak, że Netflix jest również koproducentem lub posiada prawa do globalnej dystrybucji. W takich sytuacjach, na platformie można oglądać seriale emitowane co tydzień. Mowa tu przede wszystkim o takich hitach jak „Better Call Saul”, „The Blacklist” czy serial młodzieżowy „The 100”.

Netflix: Co tydzień nowy odcinek

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL