NewsVoD

Onet prezentuje ramówkę jesienną: mamy to w programie

Jesienią powrócą znane programy „Onet rano”, „Misja futbol”, „Tomasz Lis.”. Do zobaczenia także nowe formaty „7 metrów pod ziemią” oraz „Jedno zdanie”. Co jeszcze w ramówce?

Onet szykuje się do odpalenia jesiennej ramówki programowej. Nowoczesna telewizja na miarę internetu konsekwentnie budowana od kilku lat. Ringier Axel Springer ponownie zaskakuje wszystkich tych, którzy od samego początku mówili, że to się nie powinno udać. Tym czasem firma prezentuje wyniki i uszczypliwie komentuje, że konkurencja tego nie robi. Prezes polskiego oddziału – Mark Dekan – podkreślił, że wideo online w Polsce jest istotny i po raz kolejny Onet to udowadnia.

Onet ramówka – jesień 2018. Co w programie?

Ponownie każdego dnia będziemy budzić się w „Onet Rano.” z niezmienionym składem prowadzących. Swoją podróż w „Onet on tour” uda się ponownie Jarosław Kuźniar. Wśród nowości zobaczymy także ambitny i kontrowersyjny program „7 metrów pod ziemią” oraz „Jedno zdanie„, gdzie Małgorzata Ohme pokaże, iż jedno zdanie może zmienić życie i psychikę innych osób. Poznajcie pełną ramówkę programową tej jesieni w serwisie Onet i VOD.pl.

Onet Rano. | 5 sezon | Piotr Kędzierski, Jarosław Kuźniar, Iwona Kutyna, Bartosz Węglarczyk

Poranny program nadawany na żywo dostarcza widzom codzienną porcję rozrywki i informacji.

Od poniedziałku do piątku, rano, o stałej porze, prowadzący i ich rozmówcy w przyjaznej atmosferze i lekkiej formie, której sprzyja mobilne studio samochodowe, omawiają bieżące tematy, sprawy społeczne, informują o nadchodzących wydarzeniach. Codziennym rozmowom towarzyszą internauci, którzy za pośrednictwem mediów społecznościowych na bieżąco zadają pytania i komentują program.

Program nadawany jest na żywo od poniedziałku do piątku od godziny 7:55. Każdy live trwa średnio 95 minut. Nowy sezon do zobaczenia na TEJ stronie.

Siła kobiet | 6 sezon | Katarzyna Janowska

Droga do sukcesu, pasje, osiągnięcia i plany na przyszłość silnych kobiet.

Każda z bohaterek programu Katarzyny Janowskiej ma za sobą inną historię, spełnia się zawodowo i prywatnie, ma świadomość swoich mocnych stron. Prowadząca dowiaduje się, skąd jej rozmówczynie czerpią siłę do realizacji codziennych wyzwań i jaką cenę płacą za sukces.

Każdy odcinek trwa ok. 12 minut. Wszystkie epizody można regularnie oglądać na TEJ stronie.

Katarzyna Janowska pokazuje prawdziwą siłę kobiet
Katarzyna Janowska pokazuje prawdziwą siłę kobiet

Onet on tour | 2 sezon | Jarosław Kuźniar

Onet on Tour odwiedza różne kraje wytyczając własną, nieoczywistą trasę zwiedzania.

Kilka razy w ciągu dnia internauci otrzymują kluczowe newsy z kraju i ze świata ilustrowane najlepszymi materiałami reporterskimi. Prosty przekaz bez komentarza zapewnia widzom bieżącą wiedzę o tym, co się dzieje. W najnowszych odcinkach, Kuźniar wybierze się m.in. do Gruzji i Dubaju.

Odcinki sponsorowane są przez Volvo i trwają po ok. 30-40 minut. Odcinki można oglądać na TEJ stronie.

Gdzie tym razem wybierze się Jarosław Kuźniar?
Gdzie tym razem wybierze się Jarosław Kuźniar?

Oczami matki | 3 sezon | Małgorzata Ohme

Rozmowy z matkami znanych osób ze świata mediów, sztuki, sportu i showbiznesu.

Podczas tych spotkań Małgorzata Ohme dowiaduje się, jaką matką była bohaterka programu, a jakim dzieckiem była dzisiejsza gwiazda – jak się rozwijała, o czym marzyła, jakie sprawiała problemy. Program jest realizowany w miejscach, które są ważne dla mamy i dla dziecka – w ich domach, na placach zabaw, boiskach. Każda rozmowa kończy się komentarzem gwiazdy, która często oglądając program odkrywa swoją mamę na nowo.

Zobacz odcinki TUTAJ.

Jedno zdanie | Nowość | Małgorzata Ohme

Jedno zdanie może zmienić całe życie. Może wpłynąć na ważne decyzje, poglądy, stosunek do życia i ludzi, skierować los na nowe tory.

O tym opowiadają bohaterowie programu Małgorzaty Ohme – znane osobistości z najróżniejszych dziedzin życia, które kiedyś usłyszały słowa zmieniające wszystko. W krótkim programie dzielą się tym, jak brzmiało to jedno zdanie, kiedy i gdzie je usłyszały, jaki wpływ miało na ich losy, czego uczy i jakie dziś wywołuje refleksje.

Słowa mogą ranić, co udowodni Małgorzata Ohme
Słowa mogą ranić, co udowodni Małgorzata Ohme

Pograne | 3 sezon | Piotr Kędzierski

W tym programie zobaczymy znanych i lubianych w nowych okolicznościach – w trakcie grania w grę wideo.

Piotr Kędzierski zaprasza do pełnej emocji rozmowy osoby, przed którymi świat gier nie ma tajemnic, potrafią jednocześnie grać i odpowiadać na podchwytliwe pytania prowadzącego. Gra stwarza emocjonujące sytuacje, daje pretekst do rozmowy o życiowych wygranych i przegranych, ale też o tym, za co goście lubią gry wideo. W programie nie zabraknie porad specjalistów i recenzji nowych gier.

Odcinki dostępne są TUTAJ.

Piotr Kędzierski ponownie zagra, ale w co?
Piotr Kędzierski ponownie zagra, ale w co?

7 metrów pod ziemią | Nowość | Rafał Gębura

„7 metrów pod ziemią” to rozmowy Rafała Gębury z osobami, które dzielą się sekretami swoich zawodów, opowiadają o trudnych przełomowych wydarzeniach ze swojego życia.

Prowadzący zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Wszystkie odcinki są dostępne pod TYM adresem.

Czyżby Rafał Gębura z "7 metrów pod ziemią" przeszedł z YouTube'a do Onetu?
Czyżby Rafał Gębura z „7 metrów pod ziemią” przeszedł z YouTube’a do Onetu?

Pozostałe kontynuacje i nowości w Onecie i w serwisie VOD.pl

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!