News

Nowy serwis Loomi od… przeglądarki Opery

Opera ruszy z własną platformą VOD. Aktualnie trwają zamknięte testy wersji beta serwisu Loomi od norweskiego twórcy przeglądarki.

Przedstawiciele norweskiej przeglądarki Opery zdecydowali się na uruchomienie serwisu VOD w Polsce. To właśnie nasz kraj jako pierwszy uzyskał dostęp do nowego serwisu Loomi. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego już od dłuższego czasu działa.

Loomi ma zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo

Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwierzyła zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo.

– Jako firma od dawna mamy silną pozycję na polskim rynku. To we Wrocławiu i Warszawie powstaje wiele z naszych przeglądarek. Dziś z wielką przyjemnością ogłaszamy, że wkrótce uruchomimy nowy innowacyjny serwis VOD – powiedział Krystian Kolondra, Wiceprezes Opera.

Opera to nie tylko przeglądarka. Czas na VOD!

Opera to wiodący globalny innowator z zaangażowaną i rosnącą bazą setek milionów aktywnych miesięcznie użytkowników. Opierając się na ponad 20 latach doświadczenia w dziedzinie innowacji internetowych, począwszy od produktów przeglądarkowych, Opera w coraz większym stopniu wykorzystuje swoją markę, a także ogromną i bardzo aktywną bazę użytkowników w celu rozszerzenia swojej oferty i działalności.

Na testy można zapisać się pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!