NewsPlayerSeriale VOD

Nowy serial „Motyw” z Małgorzatą Kożuchowską jesienią w Player

Małgorzata Kożuchowska zmieniła swój wygląd dla nowej roli w serialu „Motyw”. Produkcja trafi do TVNu wiosną 2020 roku, ale widzowie serwisu Player.pl obejrzą już po wakacjach.

Zgodnie z nową strategią TVN/Discovery, najnowszy serial „Motyw” rozpocznie swoją dystrybucję od internetu. Serial TVNu będzie miał swoją premierę w ramówce wiosennej 2020 roku. Widzowie Player będą mogli już po wakacjach zobaczyć wszystkie odcinki serialu z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej.

Nowy serial „Motyw” zadebiutuje w serwisie Player.pl późną jesienią

Zdjęcia do nowej produkcji są właśnie realizowane i potrwają do września. Po przygotowaniu odpowiednio materiałów i ich ostatecznej kolaudacji, serial zadebiutuje w internecie, na platformie Player.pl. Nadawca w ten sposób chce wzmocnić ofertę płatnej biblioteki. „Motyw” to kolejny tytuł, który został udostępniony najpierw internetowym widzom. Pierwszą taką dystrybucję mogliśmy śledzić przy okazji „Chyłki – Zaginięcie”. Niedługo po tym, stacja TVN postanowiła udostępnić drugi sezon „Pod powierzchnią” na kilkanaście tygodnie przed premierą telewizyjną. Platforma Player w dalszym ciągu udostępnia przedpremierowe odcinki na tydzień przed emisją w telewizji, w tym także „Pułapka”.

Maciej Maciejowski odpowiadający za serwis Player, w rozmowie z WirtualnymiMediami podkreśla istotność platformy. Dzięki nowej dystrybucji seriali, player.pl utrzymuje swoją pozycję lidera. Członek zarządu TVN Discovery Polska dodał także, że na platformie będą pojawiać się coraz więcej treści jako „player original” czy „player first”. Jest to pokłosie rosnącej liczby subskrybentów, którzy opłacają dany pakiet w serwisie. Przypominamy, że ostatnio pojawiła się nowa oferta we współpracy z Wyborczą, więcej na ten temat pisaliśmy pod TYM adresem.

Zupełnie nowe podejście do kryminału. Małgorzata Kożuchowska zmieniła wygląd dla nowej roli w serialu „Motyw”

Fabuła produkcji „Motyw” skupi się wokół miłosnego trójkąta Luizy, Czarnej oraz Maksa. Mieszkańcy Gdańska zaczną żyć nową zbrodnią, która otworzy wydarzenia w serialu. Popełnione przestępstwo będzie czynnikiem do reaktywacji dawnych spraw policyjnych, które nadal pozostają tajemnicą. Głównodowodzącym w nowej sprawie kryminalnej będzie Paweł Szulc. Komisarzowi towarzyszyć będzie bohaterka grana przez Małgorzatę Kożuchowską. Do rozwiązania gdańskiego śledztwa nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i przesłuchania podejrzanych. Trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80. W serialu będziemy śledzić losy kryminalnych, którzy będą podążać za motywem zbrodni.

W serialu zobaczymy także Agnieszkę Grochowską, Michała Czerneckiego, Andrzeja Konopkę, Magdalenę Walach, Olgę Bołądź oraz Adama Ferencego.

Nadchodzące odcinki zostaną wyreżyserowane przez Pawła Maślonę, a za scenariusz odpowiada Tomasz Titkow. W zespole scenarzystów pojawili się również Joanna Titkow oraz Ewa Popiołek. Producentem serialu jest DGA Studio, Dorota Kośmicka-Gacke oraz Jan Kępiński. Nadzór kreatywny został powierzony Katarzynie Śliwińskiej-Kłosowicz. Z kolei kierownikiem produkcji jest Robert Feluch, a operatorem został Mikołaj Łebkowski. W zespole pracującym nad serialem „Motyw” znajdują się również Elwira Pluta (scenografia), Aneta Brzozowska (charakteryzacja) oraz Dorota Williams (kostiumy). Całościowym montażem zajmą się Piotr Kmiecik i Wojciech Mrówczyński.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!