IPLANews

Nowe odcinki „Lekko Nie Będzie” przedpremierowo w IPLI

Użytkownicy serwisu IPLA zobaczą przedpremierowo nowe odcinki programu „Lekko Nie Będzie”. Kogo tym razem zaprosi Gimper?

W IPLI wystartował nowy sezon popularnego internetowego talk show „Lekko Nie Będzie”. W szóstej edycji widzowie zobaczą 24 odcinki, a połowa z nich będzie w formacie „Otwarte karty”. Prowadzący program – Tomasz Działowy – jak zwykle zaprosi do studia ciekawych gości, w sumie 12 osób. Wyzwanie od „Gimpera” i zaproszenie do „gry w karty” przyjęli m.in.: Wojtek Gola, Mariusz Węgłowski, Michał Baron, czyli popularny BOXDEL, Paweł Swiniarski z kanału „Dla Pieniędzy”. A także Ignacy Łukowski znany jako „Kolega Ignacy”. Przedpremierowe odcinki co piątek są dostępne w serwisie IPLA.

Przedpremierowe odcinki programu „Lekko Nie Będzie” tylko w serwisie IPLA

Każdy z gości zaproszonych przez Tomasza Działowego w programie „Lekko Nie Będzie” pojawi się dwukrotnie – w odcinku głównym oraz w formacie „Otwarte karty”.

Z kolei każdy odcinek talk show w pierwszej kolejności można zobaczyć w serwisie IPLA. Co piątek o godz. 18.00 są tam prezentowane obydwa materiały z nowym gościem. Już jutro będzie nim Wojtek Gola z FAME MMA. Program można oglądać za darmo. Na kanale You Tube jest on publikowany tydzień później, a odcinek „Otwarte karty” w każdy kolejny wtorek.

Jest Gimper, nie ma nudy. Czym jest format „Otwarte karty”?

Charyzma prowadzącego, szybki kontakt z rozmówcą, bystre rozmowy, krótkie i konkretne pytania oraz niebanalne zadania (które gość i prowadzący wykonują wspólnie, niejednokrotnie rywalizując ze sobą) – to kluczowe atuty programu „Lekko Nie Będzie”. To dzięki nim projekt bardzo szybko stał się popularny wśród odbiorców. Dziś średnia oglądalność programu przekracza 900 tysięcy wyświetleń, a najpopularniejszy odcinek zanotował prawie 2 miliony odsłon.

Zaś format „Otwarte Karty”, który został wprowadzony w czwartym sezonie, to odpowiedź na oczekiwania widzów poszukujących autentycznych i pełnych emocji treści. Koncepcja nawiązuje do gry w karty, która w prosty sposób integruje, zbliża, stwarza okazję do refleksji, śmiechu czy odkrycia czegoś nowego i interesującego. Jednocześnie jest niesamowitą okazją do prostej, prawdziwej i głębokiej rozmowy.

Talia kart z określonymi symbolami pozwala nie tylko na podjęcie tematów mało oczywistych, nietypowych czy zaskakujących, ale także gwarantuje nieoczekiwany przebieg rozmowy. Nie dość, że nie wiadomo, czy to rozmówca będzie odpowiadał jako pierwszy czy może jednak prowadzący (jedna z kart pozwala na odwrócenie ról), to zagadką jest, kiedy zostanie wylosowana karta uruchamiająca pytania o trudne kwestie. Dlatego tak naprawdę każda karta jest w stanie zmienić bieg dyskusji i skierować ją na zupełnie nowe tory, wpływając na to, co się wydarzy przy stole i jak zareagują uczestnicy rozmowy. Dzięki temu przebieg każdej dyskusji jest nie tylko losowy, ale także angażujący.

Plejada gwiazd jako goście programu „Lekko Nie Będzie”

W bieżącym sezonie pojawi się w sumie 12 gości. Najpierw widzowie zobaczą odcinek główny, w którym dany gość będzie poddany rozmaitym wyzwaniom i konkurencjom weryfikującym jego talent czy umiejętności. Nie zabraknie też trudnych i podchwytliwych pytań, ale wszystko – jak dotychczas – będzie się odbywać na dżentelmeńskich zasadach. W kolejnej odsłonie pojawi się ten sam rozmówca, ale w formule „Otwarte karty”. W szóstym sezonie gospodarz nie zwalnia tempa i nowi goście z pewnością zaskoczą widzów programu.
W najnowszym odcinku dostępnym w IPLI gościem Tomasza „Gimpera” Działowego jest Wojtek Gola. To jeden z właścicieli organizacji FAME MMA. We wcześniejszych odcinkach „Gimper” spotkał się z Pawłem Swiniarskim z kanału „Dla Pieniędzy” i Ignacym Łukowskim, znanym jako „Kolega Ignacy”.
Przypomnijmy, program dotychczas odwiedzili m.in.: Borys Szyc, Popek, Stuu czy Ola Nowak i Nadia Długosz z kanału „Beksy”, a także Cezary Pazura i Tomasz Kammel.

Zobacz zwiastun programu Gimpera

Tagi

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: