Biblioteka VODNewsTheMuBa

Nowa premiera teatralna „Niedzielne popołudnie” w TheMuBa

Polskie teatry nadal pozostają zamknięte, dlatego internetowy teatr TheMuBa stara się dostarczać kolejne premiery. „Niedzielne popołudnie” spektaklem teatru Młyn.

Spektakl w reżyserii Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej obrazuje bardzo trafnie relacje, w której idealistyczne wyobrażenia o wspólnym życiu w pewnym momencie są konfrontowane z rzeczywistością. „Niedzielne popołudnie” to opowieść pełna zaskakujących zwrotów akcji, ciepła i humoru. Czy bohaterowie utrzymają swój związek? Odpowiedź znaleźć można już dziś o godz. 15:00 na platformie TheMuBa.

„Niedzielne popołudnie” kolejną premierą internetowego teatru TheMuBa

Już dziś o godz. 15:00, użytkownicy platformy TheMuBa będą mogli obejrzeć nowy spektakl Teatru Młyn. Spektakl będzie dostępny pod TYM adresem. W rolach głównych zobaczymy duet aktorski Paulinę Holtz oraz Michała Sitarskiego.

„Niedzielne popołudnie” do dramat i komedia zarazem, opowiadająca o młodym małżeństwie – Magdzie i Antku. Nieoczekiwanie i bardzo gwałtownie bohaterowie zmierzają się z rzeczywistością. Zamiatane pod dywan problemy, spiętrzyły się do rozmiarów ściany, przy której nie da się przejść obojętnie. Wspólny odpoczynek zmienia się w ostrą kłótnię, gdzie każdy ma do siebie pretensje… o wszystko i o nic. Odkładane problemy, pielęgnowane urazy, oczekiwania, które nijak miały się do rzeczywistości, zrodziły tylko frustracją i złość, że „przecież nie tak miało być”.

Premiery teatralne w serwisie TheMuba. Co jeszcze warto zobaczyć?

Na platformie TheMuba, oprócz 'Niedzielnego popołudnia” dostępne są spektakle od innych teatrów. Już teraz internauci mogą wykupić dostęp do „Byka Ferdynanda” w cenie biletu w wysokości 19,90 zł. W rolach głównych zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka  Violę Kołakowską.

Z kolei Klub Komediowy prezentuje „Tajemnicę beletrysty, czyli ostatnia czytelnia na Imielinie„. Julian i lokalna bibliotekarka Cymelia postanawiają zawalczyć o Imielińską czytelnie. Kogo spotkają na swojej drodze? Czy uda się im uratować bibliotekę? Spektakl dostępny jest w cenie 29,90 zł.

Dzięki współpracy TheMuba i teatru Imka, widzowie mogą obejrzeć genialny monolog Arkadiusza Jakubika. Spektakl „Ja” to jednoosobowe show o… rockowej gwieździe, bożyszcza tłumów, który do swojego pełnego spełnienia potrzebuje jeszcze tylko nieśmiertelnej sławy.

W serwisie zobaczymy także „To nie jest kraj dla wielkich ludzi„, „Inne rozkosze„, „II Symfonia Stu” oraz „Ucho, gardło, nóz„. Nie zabraknie również nowych odcinków „TheMuBaTalk„.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!