NetflixNewsPromocje VOD

Netflix za darmo z nowymi telewizorami 4K od LG

LG rusza z nową promocją. Osoby kupujące telewizor z nowej linii na 2017 rok zyskają darmowy, trzymiesięczny dostęp do Netflixa.

Promocja obejmuje telewizory z nowej linii na 2017 rok (LG OLED TV 4K, LG Super UHD TV lub modele LG UHD TV z serii UJ750). Promocyjny 3 miesięczny abonament przyznawany jest konsumentom natychmiast po wyświetleniu strony promocji Netflix.

Na platformie można się zarejestrować, klikając w baner z informacją o promocji. Baner jest widoczny w menu telewizora. Następnie, przy użyciu pilota Magic Remote należy wyświetlić pozycję „Moje treści”. Po tej operacji nastąpi instalacja aplikacji Netflix bezpośrednio z LG Content Store.

Promocja z bezpłatnym dostępem do serwisu Netflix w pakiecie Premium na telewizorach LG potrwa do 16 lipca 2017 r.

Jak zapewnia producent, na telewizorach LG 4K wygodnie obejrzysz szeroką gamę seriali, filmów i programów z serwisu Netflix w jakości 4K HDR. Telewizory LG 4K wyświetlają treści nie tylko w tradycyjnym formacie HDR 10, ale również w nowoczesnym standardzie Dolby Vision, stosowanym do kolejnych wyświetlanych scen.

Netflix za darmo z LG

Warto wspomnieć, iż telewizory od LG były polecane przy okazji informacji prasowej od serwisu Netflix. Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym roku w ramach programu telewizorów polecanych przez Netflix analizowano, czy serwis jest łatwo dostępny z dowolnego poziomu menu telewizora. Obejmuje to także przycisk Netflix na pilocie, za pomocą którego można uruchomić urządzenie i serwis w ciągu kilku sekund. Dodatkowo sprawdzano, czy producent zadbał o zainstalowanie najnowszej wersji aplikacji, obsługującej ostatnio dodane funkcje.

Pierwszy telewizor polecany przez serwis jest Telewizory LG 4K UHD na rok 2017 z systemem WebOS 3.5. I ten właśnie model jest również objęty promocją zorganizowaną przez producenta LG. Platforma szuka przede wszystkim takich modeli telewizorów, które ułatwiają dostęp do treści największego dostawcę wideo na życzenie. Ponadto, liczy się jakość obrazu emitowanego w wysokiej rozdzielczości dla pełnego wykorzystania dóbr jakich oferuje Netflix.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL