JakbyniepaczećNetflixNewsSeriale VOD

Gorące propozycje wrześniowe w serwisie Netflix

Jesienią nadal będzie gorąco, za sprawą wrześniowej oferty na platformie Netflix. Powracają seriale „Bojack Horseman”, „Telefonistki” oraz „Iron Fist”.

Nadchodzący miesiąc będzie wyjątkowy dla subskrybentów Netfliksa. Kilka świetnych tytułów, które powrócą do biblioteki VoD, w tym kochany malkontent „Bojack Horseman„, który znalazł się na naszej TOP liście najlepszych animacji dla dorosłych. Przed końskim bohaterem powrócą jeszcze dzielne kobiety wykonujące zawód „Telefonistek” oraz dość typowy nastolatek Sam w serialu „Atypowy„. Widzowie platformy Netflix będą mogli cieszyć się nowymi odcinkami superbohatera z uniwersum Marvela, tj. „Iron Fist„. Nie zabraknie również nowych przygód w „American Vandal” oraz nowa propozycja limitowanego serialu „Maniac„.

Na widzów czekają również serialowe propozycje od innych dystrybutorów, mowa m.in. o trzecim sezonie „Latającym cyrku Monty Pythona” i druga seria „Upadku królestwa„.

Wrzesień w serwisie Netflix – zwiastun

Maniac | Serial limitowany | 21 września 2018

Serial „Maniac” dzieje się w świecie, który przypomina ten nasz, i w czasie, który przypomina ten obecny.

Opowiada on historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill) — dwójki nieznajomych, których łączy udział w ostatnich etapach tajemniczego badania klinicznego. Każde z nich trafia do niego z innych powodów. Annie to pozbawiona celu i chęci do życia dziewczyna, która zadręcza się zepsutymi relacjami z matką i siostrą. Owen, piąty syn bogatego nowojorskiego przemysłowca, przez całe życie zmaga się ze schizofrenią, choć nie do końca wiadomo, czy to właśnie ta choroba.

Obydwoje nie są zadowoleni ze swojego życia, dlatego z radością przyjmują wiadomość o nowym, radykalnym leczeniu farmaceutycznym, które może zlikwidować każdy psychiczny problem, czy to chorobę, czy zawód miłosny. Dr James K. Mantleray (Justin Theroux), wynalazca cudownych tabletek, zwabia naszych bohaterów i dziesięć innych osób do siedziby firmy Neberdine Pharmaceutical and Biotech. Po trzech dniach przyjmowania leków mają opuścić jej mury całkowicie wyleczeni — bez efektów ubocznych, powikłań i nawrotów.

Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Bojack Horseman | Sezon 5 | 14 września 2018

BoJack powraca na ekrany jako gwiazda nowego serialu detektywistycznego „Philbert”, wyprodukowanego przez Księżniczkę Carolyn. Jednak demony, z którymi się zmaga, mają się świetnie.

Bojack Horseman z 5 sezonem wserwisie Netflix
Bojack Horseman z 5 sezonem wserwisie Netflix

Marvel Iron Fist | Sezon 2 | 7 września 2018

Miliarder Danny Rand (Finn Jones) wraca po latach do Nowego Jorku, gdzie próbuje rozliczyć się ze swoją przeszłością i odbudować rodzinne bogactwo. Danny wdaje się w walkę z nowojorskim półświatkiem, wykorzystując swoje mistrzowskie opanowanie sztuk walki i umiejętność przywoływania niezwykłej mocy Iron Fist. Po pokonaniu Ręki nad Chinatown zawisło widmo wybuchu wojny o wpływy. Danny musi ochronić ulice Nowego Jorku

American Vandal | Sezon 2 | 14 września 2018

Po sukcesie pierwszego filmu dokumentalnego Peter i Sam poszukują nowego tematu. Wybierają przyprawiającą o zawrót głowy tajemniczą sprawę z waszyngtońskiego liceum.

American Vandal , dzieło Tony’ego Yacendy (Pillow Talking) i Dana Perrault (Honest Trailers) oraz showrunnera Dana Lagany (Zach Stone Is Gonna Be Famous), to seria ośmiu półgodzinnych odcinków w konwencji parodii seriali kryminalnych. Serial opowiada o następstwach kosztownego aktu wandalizmu, w wyniku którego 27 samochodów nauczycieli pewnego liceum zostało „przyozdobionych” fallicznymi rysunkami.

Występek ten nie daje spokoju pewnemu drugoklasiście, miłośnikowi reportażu śledczego, który postanawia zbadać okoliczności kontrowersyjnego, a może też nieuzasadnionego wydalenia ze szkoły zbuntowanego starszego kolegi, Dylana Maxwella, który ma już na koncie kilka podobnych akcji. Niczym w kultowych kryminałach, które parodiuje American Vandal , widzowie do ostatniej chwili będą zadawać sobie to jedno zasadnicze pytanie: Kto narysował te fiuty?

Atypowy | Sezon 2 | 7 września 2018

„Atypowy” to opowieść o dorastaniu Sama (Keir Gilchrist), 18-latka walczącego z objawami wskazującymi na zaburzenia ze spektrum autyzmu, który poszukuje miłości i niezależności. Chłopak w zabawny, choć niewolny od emocji sposób próbuje osiągnąć stan samopoznania, co zmusza resztę rodziny do stawienia czoła zmianom i do znalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytanie: co to tak naprawdę znaczy „być normalnym”?

Podczas gdy Elsa i Dough mierzą się ze skutkami swojego kryzysu małżeńskiego, a Casey stara się dostosować do atmosfery panującej w jej nowej szkole, Sam przygotowuje się do życia absolwenta.

Telefonistki | Sezon 3 | 7 września 2018

Po tragedii Lidia niestrudzenie walczy o dobro swojej rodziny, Carlota uczy się mówić własnym głosem, Ángeles zaczyna działać pod przykrywką, a Marga odkrywa w sobie talent do prowadzenia księgowości.

Trzeci sezon serialu "Telefonistki" na platformie Netflix
Trzeci sezon serialu „Telefonistki” na platformie Netflix

Z kolei co tydzień będą pojawiać się nowe odcinki trzeciej serii „Dobre miejsce” (od 28 września). Powróci także „Better Call Saul” z czwartym sezonem (od 4 września) oraz „Strzelec” (od 7 września). Nie zabraknie również niecodziennego humoru w także trzeciej części „Latającego cyrku Monty Pythona” (już od 1 września). Dla subskrybentów ciekawa propozycja o wikingach i nie tylko w „Upadłym królestwie” (premiera już  września).

Premiera filmowa tylko w serwisie Netflix: Powstrzymać mrok

Przyrodnik, wezwany do odległej alaskańskiej wioski w związku z poszukiwaniem wilków, które porwały ze sobą miejscowego chłopca, wkrótce odkrywa, że został wciągnięty w przerażającą intrygę.

Wśród filmowych premier znajdziemy tytuły idealne na przedłużenie lata. We wrześniu zobaczymy „Mumię” (1 września), a także takie produkcje jak „Jane” (12 września), „Pasażerowie” (17 września) oraz „Zwierzęta nocy” (20 września).

Pełna lista serialowych premier we wrześniu

 • Katedra w Barcelonie (1/9/18)  – W XIV-wiecznej Barcelonie chłop pańszczyźniany, który wytrwale dąży do bogactwa i wolności, ściąga na siebie pogardę szlachty i wzbudza podejrzliwość Inkwizycji.
 • Sisters (1/9/18)  – Dzięki wyznaniu, jakiego jej ojciec dokonał na łożu śmierci, Julia odkrywa, że ma ponad 100 braci i 2 siostry: skłóconą z życiem gwiazdę telewizji Roxy i wiecznie spiętą prawniczkę Edie.
 • Atypowy: Sezon 2 (7/9/18)
 • Telefonistki: Sezon 3 (7/9/18)
 • Pierwszy i ostatni (7/9/18) – Filmowcy udali się do więzienia w hrabstwie Gwinnett w stanie Georgia, aby uchwycić te dni, które mają największy wpływ na doświadczenia osadzonych: pierwszy i ostatni.
 • Marvel: Iron Fist: Sezon 2 (7/9/18)
 • Battlefish (21/9/18) – Trwa sezon połowowy. Grupa łodzi rybackich zarzuca sieci na cennego tuńczyka białego na wodach u wybrzeża stanu Oregon, gdzie roi się od konkurencji.
 • BoJack Horseman: Sezon 5 (14/9/18)
 • Mistrzowie renowacji samochodów (14/9/18) – Barwna załoga Gotham Garage bierze się za odświeżenie eklektycznej kolekcji samochodów. Sprzedają i kupują kolejne egzemplarze, aby zebrać na zapierającą dech w piersi brykę, na której będą mogli zarobić ogromne pieniądze.
 • Nieposkromiona: Sezon 2 (14/9/18) – Emilia stawia czoło przywódcy imperium narkotykowego, aby scalić na nowo swoją rozbitą rodzinę i zwalczyć szerzącą się w kraju korupcję.
 • American Vandal: Sezon 2 (14/9/18)
 • Najbardziej niezwykłe domy świata: Sezon 2 Część A (14/9/18) – Piers i Caroline ruszają na wyprawę po Portugalii, Szwajcarii, Japonii i Stanach Zjednoczonych, aby zwiedzić więcej niepowtarzalnych domów, wyróżniających się niebanalnymi rozwiązaniami architektonicznymi.
 • Maniac: Serial limitowany (21/9/18)
 • The Good Cop (21/9/18) – Uczciwy gliniarz Tony Junior dostaje od swojego pozbawionego skrupułów ojca, emerytowanego funkcjonariusza nowojorskiej policji Tony’ego Seniora porady na każdy temat: od pracy po życie uczuciowe.
 • Norsemen: Sezon 2 (26/9/18) – Choć odkryto drogę morską wiodącą na zachód, mieszkańcy wioski Norheim wciąż muszą zmagać się z walkami o władzę i ciągłym zagrożeniem ze strony jarla Varga.
 • Somewhere Between (28/9/18) – Lokalna producentka wiadomości telewizyjnych dostaje jedyną szansę, by ponownie przeżyć krwawy tydzień i zatrzymać seryjnego mordercę. Jeśli nie sprosta wyzwaniu, utraci swoją córkę na zawsze.
 • Jack Whitehall: Podróże z moim ojcem: Sezon 2 (28/9/18) – W tym sezonie Jack wraz ze swym niezbyt żądnym przygód ojcem, Michaelem, wyruszy w podróż po Europie. Razem odwiedzą Alpy Bawarskie, Stambuł, Budapeszt, Rumunię, Mołdawię i Ukrainę.
 • Made in Mexico (28/9/18) – Poznaj wystawny styl życia członków najsłynniejszych rodzin stolicy Meksyku i przekonaj się, czy łatwo dostać się w ich szeregi.

Pełna lista filmowych premier we wrześniu na platformie Netflix

 • The Most Assassinated Woman in the World (7/9/18) – Paryż, lata 30. Aktorka słynąca z odgrywania drastycznych scen śmierci na deskach teatru Grand Guignol musi zmierzyć się z tajemniczym prześladowcą i duchami przeszłości.
 • Sierra Burges jest przegrywem (7/9/18) – Bystra licealistka Sierra łączy siły z popularniejszą od niej dziewczyną w nadziei, że zdobędzie serce ukochanego. W roli głównej Shannon Purser (Barb ze „Stranger Things”).
 • The Resistance Banker (11/9/18) – Mieszkający w okupowanym Amsterdamie bankier ryzykuje bezpieczeństwo rodziny i własną przyszłość, by spowolnić machinę wojenną Nazistów. Tworzy podziemny bank, który finansuje działania ruchu oporu.
 • Sześć dni z życia (12/9/18) – Rozkład i zepsucie systemu prawnego sprawiają, że aresztowany za przestępstwo narkotykowe Stefano Cucchi doświadcza wielu cierpień oraz pada ofiarą przemocy ze strony włoskich carabinieri. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.
 • The Angel (14/9/18)  – Ashraf Marwan działa na najwyższych szczeblach hierarchii egipskiego rządu. Jako izraelski szpieg igra przy tym z ogromnym niebezpieczeństwem. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.
 • The Land of Steady Habits (14/9/18) – Po tym, jak zostawił żonę i rzucił pracę, aby odnaleźć szczęście, Anders stara się – w niezdarny i poruszający sposób – ogarnąć swoje pogmatwane życie.
 • Chwyć życie za włosy (21/9/18) – Violet ma wszystko: idealną pracę, idealny związek i idealny fryz. Aż do czasu. Co się dzieje wtedy, gdy bycie idealną nie wystarcza?
 • Powstrzymać mrok (28/9/18)
 • The 3rd Eye (28/9/18) – Po śmierci rodziców dwie siostry przeprowadzają się z powrotem do rodzinnego domu. Na miejscu jedna z kobiet stwierdza, że jest w stanie dostrzec mroczną obecność.
 • Two Catalonias (28/9/18) – Prawodawcy i aktywiści o różnych, czasem sprzecznych poglądach politycznych opowiadają o złożonej sytuacji Katalonii i jej walce o niepodległość od Hiszpanii.
 • Daniel Sloss: Live Shows (11/9/18) – Mroczny umysł Daniela Slossa powraca na scenę. Komik jest gotów, by zażartować sobie z tematów głębokiego tabu – od kwestii bardzo osobistych po niezwykle zuchwałe zagrania.
 • D.L. Hughley: Contrarian (18/9/18) – Komik D.L. Hughley zaczepia polityków, drażni się z „Czarną Panterą”, zahacza o temat swojego dorastania i robi wiele innych dygresji podczas stand-upu, w którym na deskach filadelfijskiego Merriam Theater narzuca sobie błyskawiczne tempo.
 • Rafinha Bastos: Ultimate (21/9/18) – Jeden spontaniczny żart prawie zrujnował mu karierę. Teraz nadszedł czas, by o tym pogadać. I nie tylko o tym – także o rozwodzie, Tinderze i zakochiwaniu się na nowo.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!