NetflixNewsSeriale VOD

Brutalnie szczerzy bohaterowie seriali animowanych na Netfliksie

Subskrybenci platformy Netflix najprawdopodobniej kochają animacje dla dorosłych. Polecamy pięć najlepszych propozycji, które warto zobaczyć.

Serwis Netflix sukcesywnie dodaje do swojej biblioteki seriale animowane, także z gatunku anime. W ostatnimi czasy, platforma wzbogaca się w ten sposób przeciwdziałając m.in. rosnące zainteresowanie usługą Prime Video. Amazon do tej pory najbardziej dopieszczał użytkowników chcący oglądać anime czy seriale animowane dla dorosłych. W Polsce jednak, nadal jest mało tego typu materiałów z lokalnym językiem. Tę pustkę uzupełnia właśnie Netflix. Przedstawiamy pięć najlepszych seriali zdaniem redakcji VODnews.pl.

Miejsce 5 | Big Mouth

Burza hormonów, nieposłuszne ciało, nieudane miłości — nadciąga okres dojrzewania. Obleśny z niego stwór. Blaski i koszmary dojrzewania wywracając życie nastoletnich przyjaciół do góry nogami. Kontrowersyjny serial komediowy dwóch kumpli – Nicka Krolla i Andrew Goldberga.

Jest to niewątpliwie najszczersza prezentacja tego, co wewnętrznie i zewnętrznie prezentuje dzisiejszy nastolatek. Tę pozycję proponowali także twórcy kanału Jakbyniepaczeć. Aktualnie na platformie jest pierwszy sezon składający się z 10 odcinków.

Miejsce 4 | Final Space

Astronauta Gary i jego pomocnik Ciastek wyruszają w podróż po kosmosie, by rozwiązać zagadkę dotyczącą tego, gdzie kończy się wszechświat. Uwięziony wśród gwiazd człowiek zmusza się do towarzystwa z uroczym kosmitą potrafiącym niszczyć planety i rozpoczyna szaloną misję ratowania wszechświata.

Na Netfliksie znaleźć można jedną serię składającą się z standardowej ilości odcinków, czyli z dziesięciu.

Miejsc 3 | Rozczarowani

Widzowie „Rozczarowanych” zostaną porwani do upadającego średniowiecznego królestwa, w którym absurdalne przygody przeżywa młoda, niewylewająca za kołnierz księżniczka, jej zadziorny elfi towarzysz i osobisty demon. To niezwykłe trio napotka na swojej drodze ogry, duszki, harpie, chochliki, trolle, wodne stworzenia i mnóstwo ludzkich półgłówków. A obowiązki? Olać to, chodźmy na piwo.

Jeden z najnowszych seriali animowanych dla dorosłych, który zadebiutował na platformie. Pierwszy sezon dostępny jest w dziesięciu częściach. Produkcja ta jest także wspierana przez polski oddział w kampanii „Gdzie są Elfy?”.

Zagubione elfy we Wrocławiu:

Miejsce 2 | Bojack Horseman

Oto najbardziej uwielbiany koń sitcomów lat 90. – 20 lat później. Straszny malkontent, ale serce ma ze… nie do końca złota… ale z czegoś podobego. Z miedzi?

Na punkcie tej produkcji oszalał cały świat. Wszystko za sprawą już pewnej renomy, jaką niegdyś wyrobił sobie Bojack. Netflix udostępnił już cztery sezony po dwanaście odcinków. Dodatkowo, subskrybent może obejrzeć także specjalny, świąteczny odcinek trwający 25 minut. Dla fanów końskiego bohatera znajdzie się również film „Horsin’ Around” z 1987 roku.

Miejsce 1 | Rick & Morty

Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przeżywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.

Produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem także wśród polskich widzów. Serial można oglądać również w polskiej telewizji na kanale Comedy Central.

W bibliotece VoD znaleźć można trzy sezony po dziesięć odcinków (seria pierwsza ma o jeden więcej epizod). Serial jest dostępny także w polskim dubbingu. Próbkę podkładu głosowego można poznać w poniższym materiale.

W gąszczu seriali animowanych dla dorosłych można znaleźć wiele ciekawych propozycji. Poza naszą top listą, w bazie Netfliksa do obejrzenia jest również serial „Archer” o wyjątkowym szpiegu. Do listy możemy dodać także „Nie ma jak w rodzinie” o nieco wybuchowym tacie – głowie tejże rodziny. Dopełnieniem naszych animowanych propozycji może być film o tytule „Susage Party„. Jest to niewątpliwie najbardziej dorosła animacja, jaką można zobaczyć na „normalnych stronach” <śmiech>. Zdecydowanie włączajcie tego filmu swoim pociechom!

Jeżeli znacie inne, równie ciekawe propozycje animowane, piszcie koniecznie w komentarzach.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!