Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NetflixNews

Netflix na Windows 10 z funkcją oglądania offline

Netflix rozszerzył dystrybucję funkcji pobierania i oglądania offline o kolejną platformą. Użytkownicy komputerów z Windows 10 mogą zaktualizować aplikację.

Dzięki nowej opcji,subskrybenci serwisu Netflix korzystający z komputerów stacjonarnych i laptopów będą mogli odtwarzać materiały bez dostępu do internetu.

Pod koniec ubiegłego roku, platforma udostępniła funkcję dla użytkowników urządzeń mobilnych. Dzięki temu, widzowie mogą oszczędzać transmisję danych pobierając materiały w trakcie połączenia ze stacjonarnym internetem za pomocą wifi. Od teraz, wszyscy Ci, którzy korzystając z urządzeń z systemem Windows 10 również mogą skorzystać z tej opcji.

Co zrobić aby pobierać filmy i seriale na komputerze?

Wystarczy zaktualizować aplikację Netflix dostępną w systemie Windows 10. Jeżeli do tej pory nie posiadaliście programu, możecie ją pobrać ze sklepu Microsoft. Pobrane materiały będą dostępne na dysku twardym, który zazwyczaj jest pojemniejszy niż pamięć w urządzeniach mobilnych.

Fani Netfliksa muszą mieć na uwadze to, że nie wszystkie produkcje można pobrać i oglądać bez dostępu do łącza internetowego. Funkcja ta jest uruchomiona przy produkcjach własnych, takich jak np. „House of Cards”, „Narcos” czy film „Barry”. Istnieje możliwość pobrania materiałów od innych dystrybutorów, jeśli zapisy licencyjne na to zezwalają.

O możliwości pobierania i oglądania offline pisaliśmy przy okazji ciepłych dni (sprawdź TUTAJ). Funkcję tę posiadają także inne serwisy, takie jak ShowMax, Amazon czy polska internetowa telewizja IPLA. Co ciekawe, Netflix został pozwany właśnie za wprowadzenie tej opcji. O tym przeczytacie więcej TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!