Filmy VODNetflixNews

Netflix w czerwcu: „Inferno”, „Sausage Party” i „Gdzie jest Nemo?”

Filmowy czerwiec w serwisie Netflix to przede wszystkim zwariowana komedia „Sausage Party”, rodzinna bajka „Gdzie jest Nemo?” oraz kryminał „Inferno”.

Premiery filmowe w czerwcu na platformie Netflix zapowiadają się ciekawie. Dzięki współpracy z Disneyem, w bibliotece pojawią się takie tytuły jak „Gdzie jest Nemo?” czy dokument o pandach „Born in China”. Ponadto, w ofercie pojawi się kryminał na podstawie książki Dana Browna „Inferno” oraz filmy dostępne tylko w serwisie Netflix, takie jak „Alex Strangelove” i „Niedzielna choroba.

Filmowo-serialowy Netflix w czerwcu

Premiery serialowe w czerwcu na platformie Netflix >>>

Filmy dostępne na wyłączność

Alex Strangelove – premiera 8 czerwca

Można by pomyśleć, że licealista Alex Truelove (Daniel Doheny) nie zna problemów — dobrze się uczy, ma dziewczynę (Madeline Weinstein) i zwariowaną paczkę znajomych. Jednak do jego poukładanego życia wkrada się chaos, kiedy ogłasza światu, że chce wreszcie przeżyć swój pierwszy raz i poznaje Elliotta (Antonio Marziale), czarującego i pewnego siebie geja, który otwarcie go podrywa. Na początku nastolatek sam nie wie, co o tym myśleć. Wkrótce jednak wkracza na drogę poznania siebie i swojej seksualności. Wnioski? Okres dojrzewania i miłość nie są łatwe, ale tak już po prostu jest. „Alex Strangelove” już 8 czerwca.

Niedzielna choroba – premiera 15 czerwca

35 lat rozłąki. Ponowne spotkanie, które trwa 10 dni. Jedna rozdzierająca prośba. Niektóre rany potrzebują więcej czasu, by się zagoić.

Inferno – premiera 16 czerwca

Na podstawie serii bestsellerowej Dana Browna. Opowiada o losach Roberta Langdona, który budzi się we florenckim szpitalu i za sprawą tajemniczego przedmiotu zostaje celem obławy. Ucieka z pomocą doktor Sienny, podążając śladem wskazówek zawartych w poemacie Dantego. (Źródło: Filmweb).

Sausage Party – premiera 3 czerwcaUwaga! To wcale nie jest film animowany dla dzieci. Zdecydowanie nie jest to kolejna, familijna komedia…

Gdzie jest Nemo? – premiera 15 czerwca

Film Disneya, który jest już na pewno dla całej rodziny 🙂

Born in China – premiera 17 czerwca

Piękny i wzruszający film Disneya o umierającym gatunku, jakim jest panda.

One Direction. This is us – premiera 22 czerwca

Filmy dokumentalne tylko w serwisie Netlfix

Schody – premiera 8 czerwca

9 grudnia 2001 r. Kathleen Peterson została znaleziona martwa na schodach w swoim domu. Kto stoi za jej śmiercią? Ten serial dokumentalny pozwala dogłębnie przyjrzeć się głośnej sprawie o morderstwo wytoczonej przeciwko Michaelowi Petersonowi, oskarżonemu o zabójstwo żony.

Chłopaki na odwyku – premiera 29 czerwca

W samym sercu przetaczającej się przez Amerykę epidemii uzależnienia od opioidów czterech mężczyzn usiłuje poukładać sobie życie na nowo i naprawić relacje, które rozpadły się przez lata nadużywania leków.

Film dokumentalny Chłopaki na odwyku
Film dokumentalny Chłopaki na odwykuTagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: