Filmy VODNetflixNews

Netflix w czerwcu: „Inferno”, „Sausage Party” i „Gdzie jest Nemo?”

Filmowy czerwiec w serwisie Netflix to przede wszystkim zwariowana komedia „Sausage Party”, rodzinna bajka „Gdzie jest Nemo?” oraz kryminał „Inferno”.

Premiery filmowe w czerwcu na platformie Netflix zapowiadają się ciekawie. Dzięki współpracy z Disneyem, w bibliotece pojawią się takie tytuły jak „Gdzie jest Nemo?” czy dokument o pandach „Born in China”. Ponadto, w ofercie pojawi się kryminał na podstawie książki Dana Browna „Inferno” oraz filmy dostępne tylko w serwisie Netflix, takie jak „Alex Strangelove” i „Niedzielna choroba.

Filmowo-serialowy Netflix w czerwcu

Premiery serialowe w czerwcu na platformie Netflix >>>

Filmy dostępne na wyłączność

Alex Strangelove – premiera 8 czerwca

Można by pomyśleć, że licealista Alex Truelove (Daniel Doheny) nie zna problemów — dobrze się uczy, ma dziewczynę (Madeline Weinstein) i zwariowaną paczkę znajomych. Jednak do jego poukładanego życia wkrada się chaos, kiedy ogłasza światu, że chce wreszcie przeżyć swój pierwszy raz i poznaje Elliotta (Antonio Marziale), czarującego i pewnego siebie geja, który otwarcie go podrywa. Na początku nastolatek sam nie wie, co o tym myśleć. Wkrótce jednak wkracza na drogę poznania siebie i swojej seksualności. Wnioski? Okres dojrzewania i miłość nie są łatwe, ale tak już po prostu jest. „Alex Strangelove” już 8 czerwca.

Niedzielna choroba – premiera 15 czerwca

35 lat rozłąki. Ponowne spotkanie, które trwa 10 dni. Jedna rozdzierająca prośba. Niektóre rany potrzebują więcej czasu, by się zagoić.

Inferno – premiera 16 czerwca

Na podstawie serii bestsellerowej Dana Browna. Opowiada o losach Roberta Langdona, który budzi się we florenckim szpitalu i za sprawą tajemniczego przedmiotu zostaje celem obławy. Ucieka z pomocą doktor Sienny, podążając śladem wskazówek zawartych w poemacie Dantego. (Źródło: Filmweb).

Sausage Party – premiera 3 czerwcaUwaga! To wcale nie jest film animowany dla dzieci. Zdecydowanie nie jest to kolejna, familijna komedia…

Gdzie jest Nemo? – premiera 15 czerwca

Film Disneya, który jest już na pewno dla całej rodziny 🙂

Born in China – premiera 17 czerwca

Piękny i wzruszający film Disneya o umierającym gatunku, jakim jest panda.

One Direction. This is us – premiera 22 czerwca

Filmy dokumentalne tylko w serwisie Netlfix

Schody – premiera 8 czerwca

9 grudnia 2001 r. Kathleen Peterson została znaleziona martwa na schodach w swoim domu. Kto stoi za jej śmiercią? Ten serial dokumentalny pozwala dogłębnie przyjrzeć się głośnej sprawie o morderstwo wytoczonej przeciwko Michaelowi Petersonowi, oskarżonemu o zabójstwo żony.

Chłopaki na odwyku – premiera 29 czerwca

W samym sercu przetaczającej się przez Amerykę epidemii uzależnienia od opioidów czterech mężczyzn usiłuje poukładać sobie życie na nowo i naprawić relacje, które rozpadły się przez lata nadużywania leków.

Film dokumentalny Chłopaki na odwyku
Film dokumentalny Chłopaki na odwykuLeave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!