NetflixNewsSeriale VOD

Netflix w czerwcu: finał „Sense8” oraz nowe odcinki serialu „Luke Cage”

Czerwiec w serwisie Netflix to przede wszystkim nowości serialowe. W tym długo wyczekiwany finał „Sense8”, kolejne odcinki Marvela „Luke Cage” czy kontynuacja „Glow” i „The 100”.

Platforma Netflix zachęca do ściągania i oglądania w plenerze przy pięknej pogodzie. Dzięki opcji pobierania i odtwarzania offline, zobaczyć można w czerwcu m.in kolejne przygody z serii superbohaterów Marvela „Luke Cage”, niecodzienne wygibasy „Glow” czy emocjonalne pożegnanie z Gromadą w „Sense8”.

Netflix w czerwcu – zwiastun

GLOW – Sezon 2 – 29 czerwca

Dziewczyny powracają, nie zapomnijcie założyć getrów! Glow to serial na podstawie krótko emitowanego, ale uwielbianego programu z lat 80. Jest to fikcyjna opowieść o Ruth Wilder (Alison Brie), bezrobotnej aktorce żyjącej w Los Angeles w latach 80., która ma ostatnią szansę, by zostać gwiazdą. Tym razem może wzbić się na wyżyny spandeksowego świata wrestlingu kobiet. Ruth konkuruje z 12 innymi odmieńcami z Hollywood oraz z Debbie Eagan (Betty Gilpin) — byłą aktorką serialową, która porzuciła karierę na rzecz macierzyństwa. Życie Debbie nie poukładało się jednak zgodnie z doskonałym planem, dlatego musiała wrócić do pracy. Mentorem 14 kobiet podczas ich wspinaczki po szczeblach kariery wrestlingowej jest Sam Sylvia (Marc Maron) — skończony reżyser filmów klasy B, który nie stroni od kokainy.

13 listopada: Zamachy w Paryżu – Nowość – 1 czerwca

„13 listopada: Zamachy w Paryżu” to składający się z trzech części dokument Julesa i Gédéona Naudet. Jego twórcy przyglądają się historiom ludzi, którzy przeżyli zamachy w Paryżu z 13 listopada 2015 r. Dokument podąża za chronologią wydarzeń i zawiera wywiady z ludźmi, których połączyła tragedia — od ocalałych aż po strażaków, policjantów i najważniejszych przedstawicieli francuskiego rządu.

Zwiastun:

You Me Her – Sezon 3 – 1 czerwca

Serial ukazujący życiowe perypetie małżonków zamieszkujących przedmieścia Portlandu. Para zdecydowała się zaangażować w romantyczny trójkąt, znany także pod nazwą związek poliamoryczny.

Sense8 – Finał serialu – 8 czerwca

Razem do samego końca. W prezencie od naszej gromady dla Twojej: finałowy odcinek serialu „Sense 8”. Będzie on dostępny już od 8 czerwca na Netflix.

Wzruszające wyznania aktorów z Sense8

Marvel: Luke Cage – Sezon 2 – 22 czerwca

Oczyszczony z podejrzeń Luke Cage zdobywa wśród mieszkańców Harlemu status prawdziwej sławy. Jego reputacja wprawdzie go wyprzedza, ale większe zainteresowanie oznacza konieczność zacieklejszej walki ze złem i zrewidowania własnych możliwości. Pojawienie się nowego, potężnego wroga sprawia, że Luke zaczyna balansować na cienkiej linii, która oddziela bohaterów od złoczyńców.

Paquita Salas – Sezon 2 – 29 czerwca

Strzelec – 3 sezon – 22 czerwca – nowy odcinek w piątki

Kolejne przygody byłego, doświadczonego snajpera. Po oskarżeniu o spisek, główny bohater w dalszym ciągu próbuje dowieść swojej niewinności.Czarna lista – Finał sezonu – 2 czerwca

Czarna lista - finał sezonu w serwisie Netflix
Czarna lista – finał sezonu w serwisie Netflix

iZombie – Finał sezonu – 5 czerwca

Ostatni odcinek iZombie wkrótce w Netfliksie
Ostatni odcinek iZombie wkrótce w Netfliksie

The 100 – Nowy odcinek co tydzień

Nowe odcinki The 100
Nowe odcinki The 100

Ash Kontra Martwe Zło – Sezon 1 – 1 czerwca

W Garniturach – Sezon 6, część 2 – 6 czerwca

Druga część 6 sezonu "W garniturach"
Druga część 6 sezonu „W garniturach”Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL