NetflixNews

Netflix udostępnia nowe ikony profilowe

Najnowsze ikony profilowe jeszcze bardziej dostosowują się do Twojego stylu czy typu osobowości dzięki wizerunkom charakterów znanych z oryginalnych seriali Netfliksa.

Profile na platformie Netflix pojawiły się po raz pierwszy. Wówczas serwis VOD stał się usługą familijną, gdzie każdy członek w domu mógł dostosować system rekomendacyjny pod własny gust. Z okazji rocznicy udostępnienia tej funkcjonalności, gigant VoD przygotował nową odsłonę awatarów dla wszystkich profili.

Netflix właśnie poinformował, że nowe profile to krok ku większej indywidualizacji serwisu. Ikony profilowe, które obecnie są dostępne, zostaną w zabawny sposób przerobione. Oprócz tego, pojawią się zupełnie nowe, w tym przedstawiające ulubione postacie z filmów i seriali realizowanych na potrzeby platformy. W ten sposób, subskrybent będzie mógł jeszcze łatwiej i pełniej wyrazić swoją indywidualność.

Jak będą wyglądać nowe ikony profilowe w serwisie Netflix?

Przedstawiciele platformy podkreślają, że doskonale rozumieją, jak serialowi i filmowi bohaterowie są bliscy widzom. Postacie znane z produkcji oryginalnych są ulubieńcami, (nieprzyjaciółmi, bratnimi duszami czy też osobami, z którymi subskrybent się utożsamia.

Nowe ikony profilowe zostaną udostępnione w witrynie, na urządzeniach przenośnych i telewizorach w ciągu najbliższych kilku tygodni. Mamy nadzieję, że przypadną Ci one do gustu.- Cathy Conk, dyrektor działu ds. innowacyjności produktów

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: