NetflixNews

Netflix: Wszystko co musisz wiedzieć przed premierą „Star Trek: Discovery”

Netflix śmiało dąży tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek i odkrywa ulubione odcinki fanów kolekcji Star Trek. Wkrótce premiera nowej serii!

Oglądasz… ostateczną granicę! Tuż przed 25 września czyli datą premiery serialu Star Trek: Discovery, Netflix prezentuje, które odcinki z 695 dostępnych w serwisie, fani kolekcji Star Trek kochają najbardziej i do których wielokrotnie wracają!

Panie Sulu: Ilu widzów obejrzało wszystkie 695 odcinków z kolekcji Star Trek dostępnych w serwisie Netflix?

Lepiej ustawcie fazery na ogłuszenie, ponieważ prawie 12 tysięcy fanów spędziło ponad 536 godzin (czyli 22 dni), oglądając Star Trek. Dane pokazują, że odcinek Koniec gry: Część 1 i 2 z serii Star Trek: Voyager (sezon 7, odcinek 24) cieszy się największą popularnością i to do niego fani wielokrotnie wracają!

Nikogo nie zdziwi fakt, że pierwsze odcinki serii są oglądane przez największą liczbę widzów. Jednak wyjście poza to i przeanalizowanie wszystkich odcinków pod kątem tego, do których widzowie wielokrotnie wracają jest fascynujące i należy pamiętać, że niedokładne fakty mogą okazać się niebezpieczne (jak powiedziałby Spock). Okazuje się, że odcinki zawierające przedstawienie ikonicznych ras, postaci (Q) albo kapitanów w uniwersum Star Treka są najchętniej powtórnie oglądane. Oczywiście nie można zapomnieć także o podróżach w czasie czy porwaniach przez kosmitów!

Panie Sulu: Którą część przygód z całej kolekcji dostępnej w serwisie Netflix jest najbardziej popularna?

Nie jest to takie oczywiste. Następne pokolenie i Seria oryginalna prowadzą w rankingu popularności, jednak Voyager i Stacja Kosmiczna to części, do których fani najchętniej wielokrotnie wracają. Pomimo mieszanych odczuć fanów na temat kolekcji Voyager, wielu z nich chętnie powraca do serii. W końcu każda kolekcja ma swoje zalety: Seria oryginalna debiut Klingonów, Następne pokolenie przygotowuje grunt dla sequeli takich jak Stacja Kosmiczna czy Voyager. Stacja Kosmiczna jako pierwsza wprowadziła do telewizji historie podzielone na odcinki, a seria Voyager opowiada o losach okrętu pod wodzą pierwszej kobiety-kapitana. Fani mogą zdecydować, jak i kiedy oglądają każdą podróż w serwisie Netflix.

Jak korzystać z serwisu Netflix… w języku klingońskim?

Star Trek: Discovery już od 25 września

Podróż w nieznane zatrzymuje się tutaj. 25 września będzie miała miejsce premiera Star Trek: Discovery w 188 krajach (z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych i Kanady). W serialu pojawi się nowy okręt i nowa załoga, jednak całość będzie utrzymana w tym samym duchu nadziei na lepszą przyszłość, jaki zainspirował wcześniejsze pokolenia. Panie Sulu, prędkość warp! Teraz!

Lista odcinków, które widzowie najchętniej powtarzają

SeriaSezonOdcinekTytuł odcinka

1 Voyager 7 24 Koniec gry: Część 1 i 2
2 Następne pokolenie 3 26 The Best of Both Worlds: Część 1
3 Następne pokolenie 4 1 The Best of Both World: Część 2
4 Voyager 3 26 Skorpion: Część 1
5 Voyager 4 1 Skorpion: Część 2
6 Voyager 4 2 Dar
7 Voyager 5 15 Mroczna granica: Część 1 i 2
8 Następne pokolenie 2 16 Jaki Q?
9 Voyager 1 3 Podróże w czasie
10 Następne pokolenie 4 14 Ślady

Star Trek Acapella – fani nucą czołówkę z Serii oryginalnejLeave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL