NetflixNews

Netflix: Rozpocznij rodzinny weekend majowy już teraz. Zacznij od filmu Zwierzogród

Serwis Netflix zaprasza na rodzinny weekend majowy już dziś. Do zobaczenia największy hit z ostatniego roku: Zwierzogród. Sprawdź ofertę.

Ramówka na maj w serwisie Netflix:

  • Serialowy rozkład jazdy na maj (sprawdź tutaj)
  • Filmowe hity, które musisz zobaczyć w nadchodzącym miesiącu (przejdź tutaj)
  • Rozpocznij rodzinny weekend majowy z Netfliksem (poczytaj poniżej)

Zwierzogród – zacznij rodzinny weekend majowy

Świat pełen niesamowitych zwierzaków, które stworzyły swój własny świat! Główny bohater – Nick Bajer żyje tylko dzięki drobnym przekrętom, uważajcie, bo to szczwany lis!. Towarzyszy mu Judy Hops, czyli pierwszy w historii królik zatrudniony w lokalnej policji. Zwierzaki łączą siły aby rozwiązać tajemniczą kryminalną zagadkę.

Zwiastun:

W głowie się nie mieści – idealny na weekend majowy

Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Jak każdym z nas, bohaterką kierują uczucia: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Kiedy dziewczyna jest zmuszona porzucić swoje dotychczasowe życie na środkowym zachodzie USA, ponieważ jej ojciec dostał pracę w San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Chociaż Radość, najważniejsze uczucie, robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, Riley nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole… (źródło: Filmweb)

Zwiastun:

Dobry Dinozaur – dostępny już dziś w serwisie Netflix

Wyobraź sobie asteroidę, która miliony lat temu uderzyła w ziemię i rozpoczęła zagładę dinozaurów. Co jeśli astroida nigdy nie spadła na ziemię? W tym alternatywnym świecie, w którym dinozaury nadal istnieją poznamy młodego Apatrozaura o imieniu Arlo. Pewnego dnia, młody dinozaur wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Arlo stara się powrócić do swojego domu, a w drodze spotyka go wiele przygód. A także poznaje małego jaskiniowca o imieniu Bąbel.

Zwiastun:

Kraina Jutra

Dwoje bohaterów: uznany w dzieciństwie za geniusza, a obecnie rozczarowany życiem Frank oraz inteligentna nastolatka przepełniona zamiłowaniem do nauki Casey, wyrusza na niebezpieczną misję, której celem jest odkrycie tajemnicy miejsca zagubionego w czasie i przestrzeni, znanego jako „Kraina jutra”. (źródło: Filmweb)

Łowcy Trolli

Gdy nastał świąteczny poranek, w rodzinnym domu panowały radość i spokój. Dzieci grzecznie bawiły się prezentami, rodzice zaś napawali się błogą ciszą… a trwało to może parę minut. Netflix doskonale wie, że nie potrzeba wiele czasu, by nawet grzeczne jak aniołki dzieci zaczęły się nudzić. Dlatego Netflix i DreamWorks Animation Television zafunduowali rodzinom 13 godzin przygód, emocji i niewyczerpanej wyobraźni w nowym serialu produkcji DreamWorks pt. Łowcy trolli.

Więcej o produkcji pisaliśmy TUTAJ.

Netflix: Weekend majowy z serią Łowcy trolli
Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: