NetflixNews

Netflix szuka tłumaczy z całego świata. Powstaje usługa HERMES

Serwis Netflix zaprezentował platformę HERMES, czyli pierwszy internetowy test umiejętności tłumaczenia. Rozpoczynają poszukiwania najlepszych tłumaczy.

Globalna marka Netflix poszukuje tłumaczy i z tego tytułu uruchomiła platformę HERMES. Od czasu globalnej premiery serwisu, firma znacznie zintensyfikowała działania w zakresie lokalizacji. Zaledwie 5 lat temu użytkownicy mogli wybierać tylko między angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

Obecnie oferta jest już dostępna w ponad 20 językach, w tym po koreańsku, chińsku, arabsku i polsku, a na tym na pewno korporacja nie poprzestanie. Netflix dąży do tego, by zachwycać użytkowników wysoką jakością tekstu w ich ojczystym języku, dbając przy tym o zachowanie kreatywnej wizji twórców i nie zapominając o różnicach kulturowych.

Do realizacji tego celu potrzebują — i to natychmiast — utalentowanych współpracowników, którzy dostarczą doskonałe tłumaczenia widzom z całego świata.

Choć platforma HERMES została zaprezentowana zaledwie dwa tygodnie temu, tysiące kandydatów już przystąpiły do testu we wszystkich obsługiwanych językach.

Jest to też świetna wiadomość dla użytkowników, ponieważ dzięki tej platformie firma będzie mogła nieustannie podnosić jakość napisów w swoim serwisie. Netflix szybko zbliża się do przełomowego momentu, w którym większość materiałów na platformie będzie oglądana w językach innych niż angielski. To dlatego tak bardzo potrzebują platformy HERMES, która umożliwi nawiązanie współpracy z najlepszymi specjalistami z branży tłumaczeniowej. Dzięki ich ciężkiej pracy użytkownicy będą mogli cieszyć się swoimi ulubionymi filmami, serialami i programami w swoim ojczystym języku.

Jeżeli jesteście zainteresowani platformą dla tłumaczy, to koniecznie zajrzyjcie TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL