NetflixNews

Netflix podsumowuje polskich widzów. Pierwsze seriale w binge-wathingu

Pamiętacie swój pierwszy raz na platformie Netflix? Sprawdźcie jakie seriale rozpoczęły manię binge-watchingu u polskich widzów.

Wiele osób czeka do trzeciej randki, ale większość użytkowników Netflix idzie na całość już po dwóch tygodniach (a dokładnie 12 dniach). I nie chodzi tutaj o przysłowiowy „Netflix and chill”, ale o ten pierwszy raz, kiedy zaczynasz oglądać odcinek za odcinkiem… W tym roku na Walentynki Netflix chce pomóc odtworzyć w pamięci Twój pierwszy raz z seryjnym oglądaniem*.

Oglądanie… to niezła sztuka!

W jaki sposób oglądamy na platformie Netflix
W jaki sposób oglądamy na platformie Netflix

Jaki był twój pierwszy raz? Zapytaj kogoś, a z pewnością dowiesz się z kim (prawdopodobnie był to Pablo Escobar) i gdzie to się stało (w autobusie, jeśli jesteś Jonathanem Groffem z serialu MINDHUNTER), a nawet jak długo trwało (w większości przypadków nawet 3 dni).

Czy pamiętasz swój pierwszy raz z seryjnym oglądaniem?

Fakty o pierwszym razie na platformie netflix
Fakty o pierwszym razie na platformie Netflix

Pierwsze zauroczenia większość z nas przeżywa z niegrzecznymi chłopcami (i dziewczynami). Widzowie z Polski najczęściej rozpoczynają swoją przygodę z seryjnym oglądaniem od serialu Stranger Things. Wysoko w rankingu plasują się także takie tytuły jak – Narcos, Breaking Bad czy Orange Is the New Black.

Nietrudno jest też wciągnąć się w historie, które przedstawiają mnóstwo silnych kobiecych charakterów, jak w Orange is The New Black czy tych stawiających przed nami wiele trudnych pytań jak Trzynaście powodów. Na końcu finałowej dziesiątki pojawiły się przygody ekscentrycznego naukowca i jego rozchwianego emocjonalnie wnuka, czyli serial Rick and Morty (miejsce 9), oraz historia panowania królowej Elżbiety przedstawiona w The Crown (miejsce 10).Widzowie na całym świecie rozpoczynają swoją przygodę z seryjnym oglądaniem do 12 dni od rejestracji w serwisie Netflix. W Polsce bardzo szybko przechodzimy do rzeczy, bo już po 3 dniach!

Binge watching, czyli jakie seriale są idealne do seryjnego oglądania?

10 najpopularniejszych seriali na Netflix, od których widzowie w Polsce rozpoczęli swoją przygodę z seryjnym oglądaniem:

Binge watching na Netfliksie: Top 10 seriali w Polsce
Binge watching na Netfliksie: Top 10 seriali w Polsce

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL