NetflixNews

Po raz czwarty „Peaky Blinders” oraz nowości tylko w serwisie Netflix

Netflix zaprezentował kwietniowe premiery, wśród wielkich powrotów „Peaky Blinders” i „3%”. W bibliotece pojawią się nowe serie „Alienista”, „Troja: Upadek Miasta” oraz „Zagubieni w komosie”. Poznaj pełny program.

Wiosna na platformie Netflikx przeżywa swoje najlepsze chwile! W programie na kolejny miesiąc znaleźć można niekwestionowany brytyjski hit „Peaky Blinders” z czwartą serią. Powraca także długo wyczekiwany brazylijski tytuł „3%„. Czy dowiemy się jak wygląda wyspa? Na odpowiedź poczekamy do 27 kwietnia. W bibliotece platformy pojawi się druga część serii o niecodziennych złoczyńcach w hiszpańskim serialu „Dom z papieru„. Na subskrybentów czeka także drugi sezon „Dope” oraz nowości! Netflix rozpoczyna walkę o widza sci-fi i tym samym prezentuje produkcję „Zagubieni w kosmosie„. Wśród nowych tytułów zobaczymy także „Troja: Upadek Miasta„, „Happy!” oraz „Superstition” od Sci-fi Channel. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem na kwiecień w serwisie Netflix:

Zwiastun kwietniowych premier w serwisie Netflix

Złoczyńcy górą, czyli wielki powrót „Peaky Blinders” i „Dom z papieru”

Peaky Blinders | 4 sezon | 14.04.2018

Pisząc tytułem programu Netfliksa „Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przestawiać”* prezentujemy czwartą serię „Peaky Blinders”. Serial kryminalny znany jest na całym świecie – wszyscy śledzimy losy głównych bohaterów, którzy z prawem mają bardzo dużo do czynienia. Jak podkreślili przedstawiciele brytyjskiej produkcji, czwarty sezon jest pełen niespodzianek i niewątpliwie jest to najlepsza seria.

*„Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać” to program Davida Lettermana. Już od 6 kwietnia dostępny będzie materiał z udziałem Jay-Z.

Zwiastun:Dom z papieru | Część 2 | 06.04.2018

Jeden z głośniejszych tytułów z ostatnich miesięcy. Serial zrealizowany przez hiszpańską stację Antena3 wszedł do polskiej bazy Netfliksa niezauważenie. Po odkryciu tejże perełki, tysiące subskrybentów rozpoczęło przygodę z niecodziennymi bohaterami. Pierwsza część została wyemitowana w czerwcu zeszłego roku, kolejne odcinki pojawiały się w październiku. Teraz w serwisie Netflix będzie można obejrzeć wszystkie czternaście odcinków.

Zwiastun:

Przejdź do kolejnej podstrony:  1  |  2  |  3  |  4  |

1 2 3 4Następna strona

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL