NetflixNews

Netflix udostępnia w swojej ofercie oscarowe produkcje

Wczoraj odbyła się gala wręczenia prestiżowej nagrody Oscary 2017. Netflix postanowił udostępnić produkcje dokumentalne, które walczyły o statuetkę.

Na platformie Netflix oprócz tegorocznych filmów nominowanych do Oscarów 2017 można obejrzeć produkcje, które walczyły o nagrodę w poprzednich latach.

Ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, obyła się dziś w nocy z 26 na 27 lutego 2017 roku. Netflix zaprosił swoich klientów do sprawdzenia nominowanych filmów dokumentalnych.. W serwisie do zobaczenia m.in”Trzynasta poprawka”, „Extremis” i „Białe Hełmy”.

Amerykański serwis udostępnił także pełnometrażowe produkcje, które w poprzednich latach były nominowane do Oscarów. W ofercie znajdziemy takie filmy jak m.in. „The Big Short”, „Wątpliwość” czy „Whiplash” oraz największe filmowe produkcje obowiązkowe dla każdego fana filmów, takie jak: „Bonnie i Clyde”, „Casablanca”, „Ojciec chrzestny”, „Przeminęło z wiatrem”, „Pulp Fiction”, „Rzymskie wakacje”, „Zabić drozda” oraz „To nie jest kraj dla starych ludzi”.

Z okazji tegorocznego, największego wydarzenia dla twórców filmowych, na platformie została stworzona dedykowana sekcja z wszystkimi nagrodzonymi filmami, znajdziecie ją pod TYM adresem.Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: