NetflixNews

Netflix udostępnia w swojej ofercie oscarowe produkcje

Wczoraj odbyła się gala wręczenia prestiżowej nagrody Oscary 2017. Netflix postanowił udostępnić produkcje dokumentalne, które walczyły o statuetkę.

Na platformie Netflix oprócz tegorocznych filmów nominowanych do Oscarów 2017 można obejrzeć produkcje, które walczyły o nagrodę w poprzednich latach.

Ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, obyła się dziś w nocy z 26 na 27 lutego 2017 roku. Netflix zaprosił swoich klientów do sprawdzenia nominowanych filmów dokumentalnych.. W serwisie do zobaczenia m.in”Trzynasta poprawka”, „Extremis” i „Białe Hełmy”.

Amerykański serwis udostępnił także pełnometrażowe produkcje, które w poprzednich latach były nominowane do Oscarów. W ofercie znajdziemy takie filmy jak m.in. „The Big Short”, „Wątpliwość” czy „Whiplash” oraz największe filmowe produkcje obowiązkowe dla każdego fana filmów, takie jak: „Bonnie i Clyde”, „Casablanca”, „Ojciec chrzestny”, „Przeminęło z wiatrem”, „Pulp Fiction”, „Rzymskie wakacje”, „Zabić drozda” oraz „To nie jest kraj dla starych ludzi”.

Z okazji tegorocznego, największego wydarzenia dla twórców filmowych, na platformie została stworzona dedykowana sekcja z wszystkimi nagrodzonymi filmami, znajdziecie ją pod TYM adresem.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL