NetflixNews

Netflix ze zmiennymi cennikami to błąd techniczny? Klienci Apple mogą liczyć na promocję (Aktualizacja)

W aplikacji mobilnej Netflix na urządzeniach z systemem iOS od Apple jest dostępny nowy cennik. Pakiety są w różnych cenach, ale można liczyć na promocję.

Serwis VODnews.pl jako pierwszy poinformował o zmianie cennika w serwisie Netflix. Naszym czytelnikom wskazaliśmy, iż na urządzeniach w systemie iOS jest nowy cennik, który wskazywał ceny dwukrotnie niższe od standardowych. Jak się okazuje, nie jest to promocja zorganizowana przez platformę, a jedynie problem techniczny. Bowiem właśnie dzisiaj, Apple wprowadził w Polsce płatność w złotówkach. Najprawdopodobniej to właśnie ta operacja spowodowała zmienność cenników na platformie VOD.

Błąd techniczny i promocja

Według doniesień użytkowników, niektórzy mogą nadal liczyć na znacząco obniżone koszty za subskrypcję. W zakładce „Cena” można zobaczyć opłaty, kolejno od 15,99 zł, 19,99 zł, aż po 23,99 zł.

Netflix: Nowy cennik na systemach iOS od Apple

Według naszych informacji, aktywując konto za niższą opłatą w systemie Apple można korzystać z biblioteki Netfliksa również na innych platformach. Po opłaceniu subskrypcji, można w pełni korzystać z dobrodziejstw serwisu VOD – na wszystkich aktualnych urządzeniach, w tym na systemie Windows czy na urządzeniach mobilnych na Androidzie.

Większość z użytkowników aktualnie widzi już nieco droższe ceny, ale są one objęte promocją specjalnie dla użytkowników Apple. 

Aby skorzystać ze specjalnej oferty, należy podpiąć kartę pątniczą do Apple Store. Opłacenie subskrypcji z poziomu sklepu Apple pozwoli na obniżenie ceny pakietu o kilka złotych.

Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami polskiego oddziału w celu wyjaśnienia wspomnianej zmiany cennika. Jak tylko dostaniemy odpowiedź, to niezwłocznie ją zaktualizujemy.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL