NetflixNews

Netflix ze zmiennymi cennikami to błąd techniczny? Klienci Apple mogą liczyć na promocję (Aktualizacja)

W aplikacji mobilnej Netflix na urządzeniach z systemem iOS od Apple jest dostępny nowy cennik. Pakiety są w różnych cenach, ale można liczyć na promocję.

Serwis VODnews.pl jako pierwszy poinformował o zmianie cennika w serwisie Netflix. Naszym czytelnikom wskazaliśmy, iż na urządzeniach w systemie iOS jest nowy cennik, który wskazywał ceny dwukrotnie niższe od standardowych. Jak się okazuje, nie jest to promocja zorganizowana przez platformę, a jedynie problem techniczny. Bowiem właśnie dzisiaj, Apple wprowadził w Polsce płatność w złotówkach. Najprawdopodobniej to właśnie ta operacja spowodowała zmienność cenników na platformie VOD.

Błąd techniczny i promocja

Według doniesień użytkowników, niektórzy mogą nadal liczyć na znacząco obniżone koszty za subskrypcję. W zakładce „Cena” można zobaczyć opłaty, kolejno od 15,99 zł, 19,99 zł, aż po 23,99 zł.

Netflix: Nowy cennik na systemach iOS od Apple

Według naszych informacji, aktywując konto za niższą opłatą w systemie Apple można korzystać z biblioteki Netfliksa również na innych platformach. Po opłaceniu subskrypcji, można w pełni korzystać z dobrodziejstw serwisu VOD – na wszystkich aktualnych urządzeniach, w tym na systemie Windows czy na urządzeniach mobilnych na Androidzie.

Większość z użytkowników aktualnie widzi już nieco droższe ceny, ale są one objęte promocją specjalnie dla użytkowników Apple. 

Aby skorzystać ze specjalnej oferty, należy podpiąć kartę pątniczą do Apple Store. Opłacenie subskrypcji z poziomu sklepu Apple pozwoli na obniżenie ceny pakietu o kilka złotych.

Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami polskiego oddziału w celu wyjaśnienia wspomnianej zmiany cennika. Jak tylko dostaniemy odpowiedź, to niezwłocznie ją zaktualizujemy.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: