NetflixNews

Netflix pokaże kulisy życia Lady Gagi w filmie „Gaga: Five Foot Two”

Lady Gaga przez pełny rok realizowała projekt pokazujący swoje życie i przygotowanie do wydania albumu pt. „Joanne”. Premiera w serwisie Netflix.

Piosenkarka we współpracy z amerykańską platformą Netflix przygotowała nowy projekt pt. „Gaga: Five Foot Two”. Przez 12 miesięcy artystkę śledziły kamery, podczas codziennych obowiązków Lady Gagi, ale przede wszystkim podczas przygotowań do wydania albumu muzycznego w 2016 roku.

Już 22 września premiera filmu dokumentalnego „Gaga: Fice Foot Two” w serwisie Netflix

Plakat filmu "Gaga: Five Foot Two"
Plakat filmu „Gaga: Five Foot Two”

Historia wokalistki premierowo zostanie pokazana 22 września na Netfliksie. Reżyserem widowiska dokumentalnego jest Chris Moukarbel, który w wywiadzie dla mediów zdradził szczegóły projektu.

W filmie zobaczymy to, co kryje się za kreacją artystki, nie tylko jej publiczne wystąpienia, ale także prywatne życie. Warto przypomnieć, że w 2016 roku, Lady Gaga rozstała się ze swoim narzeczonym Taylorem Kinneyem. Podczas pracy nad nowym albumem, artystka pod wpływem emocji napisała i skomponowała utwór 'Milion Reasons” kierowany do swojego byłego partnera. W zapowiedzi wideo możemy zobaczyć fragment, w którym Lady Gaga zwierza się przyjacielowi i we łzach opowiada o swojej samotności:

Jestem samotna… w każdą noc. Wszyscy ludzie w końcu odchodzą, wiesz? Odchodzą, a ja zostaje sama. Rozmawiają ze mną, dotykają mnie przez cały dzień, a potem nastaje kompletna cisza.

Tytuł albumu nie jest przypadkowy. Krążek nawiązuje do zmarłej ciotki Lady Gagi. Joanne to także drugie imię wokalistki oraz nazwa restauracji prowadzonej przez ojca artystki „Joanne Trattoria”.Zwiastun

Lady Gaga jest znana na całym świecie. Ostatnimi czasy rozszerzyła swoją artystyczną działalność o występy w telewizyjnych serialach. Wokalistka wystąpiła w produkcji „American Horror Story: Hotel” stworzonego przez Ryana Murphyego.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL