NetflixNews

Jaki wybrać telewizor polecany przez serwis Netflix?

Firma Netflix nieustannie pracuje nad tym, aby korzystanie z platformy na telewizorach było maksymalnie proste i przyjemne.

Istotną częścią tych wysiłków są próby zapewnienia lepszych wrażeń z oglądania seriali i filmów użytkownikom Netflix korzystającym z telewizorów Smart TV. Dzięki programowi telewizorów polecanych przez firmę,  użytkownicy mogą znaleźć modele będące w awangardzie urządzeń tego typu.

W tym roku na rynku pojawiło się sporo bardzo innowacyjnych produktów, oferujących większą łatwość obsługi, szybszą pracę i nowe funkcje. Dzięki temu rozpoczęcie korzystania z serwisu Netflix i innych platform telewizji internetowej jest tak proste, jak włączenie zwykłego kanału telewizyjnego.

Dzisiaj korporacja ogłosiła pierwsze polecane telewizory roku 2017:

  • Telewizory LG 4K UHD na rok 2017 z systemem WebOS 3.5
  • Telewizory Smart TV Samsung z serii 7, 8, 9 oraz serii Q na rok 2017
  • Telewizory Sony z systemem Android na rok 2017

Urządzenia te przeszły rygorystyczny proces oceny pod kątem aspektów istotnych dla użytkowników serwisu:

  • Możliwość włączenia telewizora i rozpoczęcia korzystania z serwisu Netflix lub innych aplikacji telewizji internetowej w ciągu kilku sekund.
  • Niemal natychmiastowe przełączanie między aplikacjami oraz między aplikacjami a tradycyjnymi kanałami telewizyjnymi.
  • Interfejs serwisu Netflix wyświetlany w wysokiej rozdzielczości, co przekłada się na wyraźniejsze, ostrzejsze i jaśniejsze grafiki oraz teksty, a także wyższą jakość i bardziej niezapomniane wrażenia.

Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym roku w ramach programu telewizorów polecanych przez Netflix analizowano, czy serwis jest łatwo dostępny z dowolnego poziomu menu telewizora. Obejmuje to także przycisk Netflix na pilocie, za pomocą którego można uruchomić urządzenie i serwis w ciągu kilku sekund. Dodatkowo sprawdzano, czy producent zadbał o zainstalowanie najnowszej wersji aplikacji, obsługującej ostatnio dodane funkcje.

Telewizory te będą oferowane we wszystkich krajach, w których dostępny jest amerykański serwis, choć dostępność poszczególnych modeli będzie zależeć od konkretnego regionu.

Komentarze:

    1. ja mam starszy lg i też dobrze chodzi arka, ale pewnie chodzi im o wykorzystanie wszystkich funkcji, jak np. jakość ultra HD czy coś w tym stylu

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!