NetflixNews

Netflix inwestuje w programy rozrywkowe. Pięć nowych propozycji

Platforma Netflix przymierza się do wyprodukowania pięciu nowych programów rozrywkowych. Przedstawiamy dość nietypowe propozycje.

Serwis Netflix znany jest głównie z szeroką biblioteką seriali i filmów. Swój marketing opiera głównie o produkcje oryginalne i stawia przede wszystkim na seriale, takie jak „Stranger Things” czy „House of Cards”. Jednak platforma oferuje coś więcej, programy komediowe, stand-upy czy produkcje kulinarne. Netflix na tapetę wziął kolejne tytuły rozrywkowe.

„The Final Table” (premiera w 2018 roku)

Show o międzynarodowych zawodach kulinarnych, w którym uznani szefowie kuchni walczą o miejsce w światowej elicie. W rozgrywce bierze udział 12 drużyn, w których skład wchodzi po dwóch kucharzy. Ich zadaniem jest przygotowanie narodowych potraw z Meksyku, Hiszpanii, Anglii, Brazylii, Francji, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Indii i Włoch. Każdy odcinek poświęcony jest kuchni innego kraju. Uczestników ocenia jury, w którego skład wchodzą celebryci, krytycy kulinarni i i najlepszy kucharz z danego państwa.

W wielkim finale wygra tylko jeden z kucharzy i to on zasiądzie pośród najlepszych szefów kuchni przy Final Table. Dołączy tym samym do dziewięciu legend kulinarnych, którymi są: Enrique Olvera (Meksyk), Andoni Aduriz (Hiszpania), Clare Smyth (Wielka Brytania), Helena Rizzo (Brazylia), Vineet Bhatia (Indie), Grant Achatz (Stany Zjednoczone), Carlo Cracco (Włochy), Yoshihiro Narisawa (Japonia) i Anne-Sophie Pic (Francja). Gospodarzem programu jest Andrew Knowlton, laureat Nagrody Fundacji im. Jamesa Bearda, dziennikarz Large i Bon Appétit.

„Death by Magic” (premiera w 2018 roku)

Brytyjski iluzjonista Drummond Money-Coutts (znany jako DMC) wyrusza na misję, której celem jest poznanie historii magików, którzy zginęli podczas próby wykonania najbardziej niebezpiecznych sztuczek. Podczas swojej wyprawy DMC szuka miejsc, w których odbyły się te tragiczne w skutkach pokazy i próbuje dowiedzieć się, dlaczego się nie powiodły. Przemierza 4 kontynenty i 8 miast, dzieląc się magią z ludźmi spotkanymi po drodze. DMC chce oddać hołd całemu środowisku, tworząc swoje własne, ulepszone wersje pokazów, za które inni magicy przypłacili życiem. W programie zobaczymy jak zostaje pokryty toną mokrego betonu, gra w rosyjską ruletkę i ucieka przed zderzeniem z pędzącym pociągiem parowym.

„Sunderland Till I Die chich” (premiera 14 grudnia 2018)

Nikt nie kocha piłki nożnej tak, jak Sunderland. Nikt nie potrzebuje piłki nożnej tak, jak Sunderland. Po upadku głównych gałęzi przemysłu – stoczni i górnictwa, klub sportowy SAFC (Sunderland Association Football Club) stał się częścią krwiobiegu tego wyjątkowego miasta w północno-wschodniej Anglii. Jego fani są znani na całym świecie ze swojej pasji i lojalności wobec klubu. Co się stanie, jeżeli go także stracą? W czasach wielomilionowych umów sponsorskich i transferów, kiedy stawka jest najwyższa w historii, a rywale zacięci jak nigdy, nowa seria Netflix, pokazuje niesłabnącą pasję mieszkańców brytyjskiego miasteczka do swojego ukochanego klubu. Widzowie serialu będą śledzić wzloty i upadki SAFC w mistrzostwach, po bolesnym spadku w poprzednim sezonie.

„Flinch” (premiera w 2018 roku)

Pełne akcji komediowe show z jedną prostą zasadą: nie stchórzyć. Akcja programu toczy się na niewielkiej farmie położonej na odległych wzgórzach Irlandii, gdzie nieustraszeni i nierozważni śmiałkowie zebrali się aby sprawdzić się podczas trzech okrutnych rozgrywek. Jeżeli stchórzą, bolesne konsekwencje czekają zarówno uczestników, jak i gospodarzy, których reprezentują. Gospodarzami programu są komicy Desiree Burch, Lloyd Griffith i Seann Walsh. Program został wyprodukowany przez Stellify (Celebs in Solitary, Beauty Queen and Single)

„Derren Brown: Sacrifice” (premiera w 2018 roku)

Słynny iluzjonista Derren Brown powraca na Netflixa. W nowym programie wykorzysta techniki ukrytej perswazji, aby zwalczyć uprzedzenia. Derren przemierzył dwa kontynenty i skonsultował się z aktorami, koordynatorami kaskaderów i ekspertami wojennymi, aby opracować scenariusz swojego eksperymentu. Jego uczestnicy będą musieli zdecydować, czy zgodzą się na całkowite poświęcenie i ofiarują swoje życie, by ocalić zupełnie sobie obcą osobę.

„2018 Formula One World Championship” (premiera w 2019 roku)

Podczas festiwalu w Edynburgu został zaprezentowany również materiał promujący serial dokumentalny „2018 Formula One World Championship”, którego premiera planowana jest na 2019 rok. 10-częściowy serial oryginalny da widzom niepowtarzalną okazję, aby wejść do świata Formuły 1. Będziemy mogli zajrzeć do samochodowych kokpitów i prezesowskich gabinetów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!