NetflixNewsYouTube
Popularne

Netflix i YouTube w samochodach Tesli. Auto kino domeną przyszłości

Elon Musk ogłosił aktualizację komputerów pokładowych w samochodach Tesla. Wśród nowości aplikacje serwisów Netflix i YouTube. Autonomiczne samochody stworzą nowy sposób na kino.

Jesteś miłośnikiem filmów i zarówno kierowcą Tesli? Już niedługo Tesla Inc uruchomi aktualizację dla komputerowego systemu samochodów z portfolio firmy. Nowością będą dedykowane aplikacje dla serwisów OTT takich jak YouTube i Netflix. W niedalekiej przyszłości, kiedy zostaną wprowadzone samochody autonomiczne do komercyjnej sprzedaży, tego typu aplikacje zyskają na większym znaczeniu.

Elon Musk dodaje aplikacje Netflix i YouTube do samochodów Tesla

Jeżeli myślisz, że tego typu zabieg może prowadzić do wypadków na drodze, to warto wiedzieć o jednej rzeczy. System pokładowy Tesli jest jednym najbardziej rozbudowanym systemem multimedialnym w samochodach. Dowodem tego może być fakt, że można zyskać dostęp do… gier komputerowych. Oczywiście takie rozwiązania mogą być dostępne dla pasażerów. Już niedługo podobne rozwiązania trafią także do miłośników filmów i seriali.

Jednak aby uniknąć sytuacji, gdy niektórzy kierowcy byliby na tyle śmiali i uruchamiali YouTube’a czy Netfliksa podczas jazdy, będzie dostępna blokada. Oznacza to, że gdy samochód jest w trasie, nie będzie można włączyć tych aplikacji. Kino samochodowe na chwilę obecną będzie dostępne tylko podczas postoju.

Autonomiczne samochody zmienią nowy sposób na kino

Tesla promuje się na markę, która wyprzedza futurystyczne rozwiązania zdecydowanie szybciej niż konkurencja. Nie od dziś wiadomo, że marzeniem Elona Muska jest wprowadzenie autonomicznych samochodów do komercyjnych ofert. I tak, by najnowsze auta mogły same prowadzić pasażerów z punktu A do punktu B. Gdy kierowca nie będzie musiał być skupiony na drodze, wraz z współpasażerami będzie mógł oddać się kinowemu seansowi. I w ten sposób, powstałby zupełnie nowy sposób na udanie się do „kina”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!