NetflixNews

Netflix i DreamWorks prezentują nowe seriale

W ofercie nowych seriali dla całej rodziny znajdą się takie tytuły jak „Trolle: Impreza trwa!” i „She-Ra” — klasyka lat 80. we współczesnej odsłonie.

Na 2018 r. firmy Netflix i DreamWorks Animation Television zaplanowały premiery sześciu nowych seriali oryginalnych.

Pierwszy z nich to „Trolle: Impreza trwa!”, który zostanie udostępniony już 19 stycznia 2018 r. tylko w serwisie Netflix. Poza tym w zupełnie nowej odsłonie zaprezentuje się widzom legendarna She-Ra. Nowy serial o księżniczce mocy, którego producentem wykonawczym jest Noelle Stevenson, to uwspółcześniona opowieść o przygodach ikony „girl power” z lat 80. Z pewnością przemówi ona również do dzisiejszego pokolenia młodych fanów.

Poniżej znajdują się informacje o serialach, które trafią na ekrany w 2018 r. (o ile nie wskazano dat premier, zostaną one podane w późniejszym terminie).

„Trolle: Impreza trwa!” — 19 stycznia 2018 r.

Akcja tego serialu oryginalnego Netflix rozpoczyna się w momencie, w którym skończył się film. To całkowicie nowa historia o wesołych przygodach Poppy, Mruka i całej reszty muzykalnych trolli zamieszkujących magiczny las. Producentem serialu jest Matthew Beans („Robot Chicken”). W wersji angielskiej głosów postaciom użyczyli Skylar Astin („Pitch Perfect” i „Pitch Perfect 2”) (Mruk) oraz Amanda Leighton („Tacy jesteśmy”, „The Fosters”) (Poppy). Autorką i producentką oryginalnych piosenek jest Alana Da Fonseca („Pitch Perfect 3”). Premiera serialu odbędzie się wyłącznie w serwisie Netflix w USA, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Irlandii, krajach skandynawskich, krajach Beneluksu i we Francji. Tutaj możesz zobaczyć zwiastun serialu „Trolle: Impreza trwa!”, a jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę netflix.com/trollsthebeatgoeson. Ścieżkę dźwiękową do pierwszego sezonu serialu „Trolle: Impreza trwa!” można już zamówić w przedsprzedaży w serwisach iTunes, Amazon oraz Google Play.

„She-Ra”

Skrojona pod gusta dzisiejszej młodej widowni współczesna odsłona opowieści o ikonie „girl power” z lat 80., dzieło wyróżnionej nagrodą Eisnera autorki i producentki wykonawczej Noelle Stevenson („Lumberjanes”, „Nimona”). Oryginalna wersja tej awangardowej produkcji zadebiutowała w 1985 r. Stanowiła wówczas odpowiedź na coraz większą potrzebę historii fantasy, której główną bohaterką byłaby kobieta. Dzięki wyjątkowemu talentowi artystycznemu Stevenson fani już wkrótce będą mogli śledzić wspaniałą i aktualną historię o kobiecej sile i przyjaźni, w której prym będzie wiodła wojownicza księżniczka w sam raz na dzisiejsze czasy. Serial zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Netflix na całym świecie w 2018 r.

„Dzieciak rządzi: Znowu w grze”

Szef Bobas próbuje z pomocą Tima — swojego starszego brata i wspólnika w zbrodni — przeżyć w biznesowej dżungli bobokorporacji i jednocześnie dokonać niemal niemożliwego, czyli osiągnąć równowagę między życiem zawodowym i prywatnym jako nastawiony na karierę współczesny bobas. Serial nagrodzonego Emmy producenta wykonawczego Brandona Sawyera („Pingwiny z Madagaskaru”) zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Netflix na całym świecie w 2018 r. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę netflix.com//bossbabybackinbusiness.„Dzieciaki z Harvey Street”

Niekończące się mecze kickballa, przepyszne orzeźwienie prosto z furgonetki z lodami i najlepsze drzewo do wspinania w całym wszechświecie! Na Harvey Street każdy dzień jest jak sobota. A to wszystko głównie za sprawą Audrey, Lotty i Dot, czyli samozwańczych strażniczek okolicy i najlepsiejszych psiapsiółek na świecie. Dziewczyny nie cofną się przed niczym, aby Harvey Street pozostała ulicą, na której nie warto dorosnąć, i zrobią wszystko, aby każde popołudnie zmienić w szaloną przygodę. Serial nominowanego do Emmy producenta wykonawczego Brendana Haya („Krudowie u zarania dziejów”, „The Daily Show with Jon Stewart”) oraz nominowanej do Emmy producent nadzorującej Aliki Theofilopoulos („Fineasz i Ferb”, „Następcy: Świat Potępionych”) zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Netflix na całym świecie w 2018 r. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę netflix.com/harveystreetkids.

„The Epic Tales of Captain Underpants”

„Wielkie przygody Kapitana Majtasa” to oparty na wspaniałych książkach Dava Pilkeya serial o przygodach dwóch najlepszych kumpli, George’a i Harolda, którzy wprost uwielbiają psikusy i komiksy, a ponadto są solą w oku dla dyrektora Kruppa. Powołanie przez chłopców do życia ich najwspanialszego dzieła — Kapitana Majtasa — powoduje, że sprawy przybierają obrót bardziej szalony niż śniło się to twórcom ich ulubionych komiksów. Serial wyróżnionego nagrodą Peabody’ego oraz statuetką Emmy producenta wykonawczego Petera Hastingsa („Animaniacy”, „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”) zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Netflix na całym świecie w 2018 r. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę netflix.com/epictalesofcaptainunderpants.

„Łowcy trolli” (część 3) i „3 Below” (druga część trylogii „Opowieści z Arkadii”)

Druga część nagrodzonego Emmy serialu „Łowcy trolli”, którego twórcą jest Guillermo del Toro, zadebiutowała w serwisie Netflix w piątek, 15 grudnia. Z kolei jego ostatnia, trzecia część ma zostać udostępniona w 2018 r. „3 Below” — czyli drugi serial składający się na trylogię „Opowieści z Arkadii” — będzie miał premierę pod koniec 2018 r. Jego bohaterami jest dwójka królewskich nastolatków, którzy wraz z ochroniarzem uciekają z rodzinnej planety, opanowanej niespodziewanie przez złowrogiego dyktatora, i rozbijają się w Arkadii. Teraz muszą umknąć międzygalaktycznym łowcom nagród i dostosować się do dziwnych obyczajów panujących w liceum. Jednocześnie mają nadzieję naprawić statek, aby wrócić na swoją planetę i ją ocalić. Ostatnia część trylogii („Wizards”) będzie miała premierę w 2019 r.

Netflix i DreamWorks wyprodukowali razem już 12 oryginalnych seriali

Począwszy od 2013 r., firmy DreamWorks Animation Television i Netflix zaprezentowały widzom 12 seriali oryginalnych, w tym między innymi takie tytuły jak „Łowcy trolli”, „Jeźdźcy smoków: Na końcu świata”, „Voltron Legendary Defender”, „Niech żyje Król Julian”, „Mustang: Duch wolności” czy „Dinotrux”, zgarniając 17 nagród Emmy (Daytime Creative Arts) oraz sześć nagród Annie.Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: