Bajki VODNetflixNews

Netflix i DreamWorks prezentują nowe seriale

W ofercie nowych seriali dla całej rodziny znajdą się takie tytuły jak „Trolle: Impreza trwa!” i „She-Ra” — klasyka lat 80. we współczesnej odsłonie.

Na 2018 r. firmy Netflix i DreamWorks Animation Television zaplanowały premiery sześciu nowych seriali oryginalnych.

Pierwszy z nich to „Trolle: Impreza trwa!”, który zostanie udostępniony już 19 stycznia 2018 r. tylko w serwisie Netflix. Poza tym w zupełnie nowej odsłonie zaprezentuje się widzom legendarna She-Ra. Nowy serial o księżniczce mocy, którego producentem wykonawczym jest Noelle Stevenson, to uwspółcześniona opowieść o przygodach ikony „girl power” z lat 80. Z pewnością przemówi ona również do dzisiejszego pokolenia młodych fanów.

Poniżej znajdują się informacje o serialach, które trafią na ekrany w 2018 r. (o ile nie wskazano dat premier, zostaną one podane w późniejszym terminie).

„Trolle: Impreza trwa!” — 19 stycznia 2018 r.

Akcja tego serialu oryginalnego Netflix rozpoczyna się w momencie, w którym skończył się film. To całkowicie nowa historia o wesołych przygodach Poppy, Mruka i całej reszty muzykalnych trolli zamieszkujących magiczny las. Producentem serialu jest Matthew Beans („Robot Chicken”). W wersji angielskiej głosów postaciom użyczyli Skylar Astin („Pitch Perfect” i „Pitch Perfect 2”) (Mruk) oraz Amanda Leighton („Tacy jesteśmy”, „The Fosters”) (Poppy). Autorką i producentką oryginalnych piosenek jest Alana Da Fonseca („Pitch Perfect 3”). Premiera serialu odbędzie się wyłącznie w serwisie Netflix w USA, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Irlandii, krajach skandynawskich, krajach Beneluksu i we Francji. Tutaj możesz zobaczyć zwiastun serialu „Trolle: Impreza trwa!”, a jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę netflix.com/trollsthebeatgoeson. Ścieżkę dźwiękową do pierwszego sezonu serialu „Trolle: Impreza trwa!” można już zamówić w przedsprzedaży w serwisach iTunes, Amazon oraz Google Play.

„She-Ra”

Skrojona pod gusta dzisiejszej młodej widowni współczesna odsłona opowieści o ikonie „girl power” z lat 80., dzieło wyróżnionej nagrodą Eisnera autorki i producentki wykonawczej Noelle Stevenson („Lumberjanes”, „Nimona”). Oryginalna wersja tej awangardowej produkcji zadebiutowała w 1985 r. Stanowiła wówczas odpowiedź na coraz większą potrzebę historii fantasy, której główną bohaterką byłaby kobieta. Dzięki wyjątkowemu talentowi artystycznemu Stevenson fani już wkrótce będą mogli śledzić wspaniałą i aktualną historię o kobiecej sile i przyjaźni, w której prym będzie wiodła wojownicza księżniczka w sam raz na dzisiejsze czasy. Serial zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Netflix na całym świecie w 2018 r.

„Dzieciak rządzi: Znowu w grze”

Szef Bobas próbuje z pomocą Tima — swojego starszego brata i wspólnika w zbrodni — przeżyć w biznesowej dżungli bobokorporacji i jednocześnie dokonać niemal niemożliwego, czyli osiągnąć równowagę między życiem zawodowym i prywatnym jako nastawiony na karierę współczesny bobas. Serial nagrodzonego Emmy producenta wykonawczego Brandona Sawyera („Pingwiny z Madagaskaru”) zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Netflix na całym świecie w 2018 r. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę netflix.com//bossbabybackinbusiness.„Dzieciaki z Harvey Street”

Niekończące się mecze kickballa, przepyszne orzeźwienie prosto z furgonetki z lodami i najlepsze drzewo do wspinania w całym wszechświecie! Na Harvey Street każdy dzień jest jak sobota. A to wszystko głównie za sprawą Audrey, Lotty i Dot, czyli samozwańczych strażniczek okolicy i najlepsiejszych psiapsiółek na świecie. Dziewczyny nie cofną się przed niczym, aby Harvey Street pozostała ulicą, na której nie warto dorosnąć, i zrobią wszystko, aby każde popołudnie zmienić w szaloną przygodę. Serial nominowanego do Emmy producenta wykonawczego Brendana Haya („Krudowie u zarania dziejów”, „The Daily Show with Jon Stewart”) oraz nominowanej do Emmy producent nadzorującej Aliki Theofilopoulos („Fineasz i Ferb”, „Następcy: Świat Potępionych”) zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Netflix na całym świecie w 2018 r. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę netflix.com/harveystreetkids.

„The Epic Tales of Captain Underpants”

„Wielkie przygody Kapitana Majtasa” to oparty na wspaniałych książkach Dava Pilkeya serial o przygodach dwóch najlepszych kumpli, George’a i Harolda, którzy wprost uwielbiają psikusy i komiksy, a ponadto są solą w oku dla dyrektora Kruppa. Powołanie przez chłopców do życia ich najwspanialszego dzieła — Kapitana Majtasa — powoduje, że sprawy przybierają obrót bardziej szalony niż śniło się to twórcom ich ulubionych komiksów. Serial wyróżnionego nagrodą Peabody’ego oraz statuetką Emmy producenta wykonawczego Petera Hastingsa („Animaniacy”, „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”) zostanie udostępniony użytkownikom serwisu Netflix na całym świecie w 2018 r. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę netflix.com/epictalesofcaptainunderpants.

„Łowcy trolli” (część 3) i „3 Below” (druga część trylogii „Opowieści z Arkadii”)

Druga część nagrodzonego Emmy serialu „Łowcy trolli”, którego twórcą jest Guillermo del Toro, zadebiutowała w serwisie Netflix w piątek, 15 grudnia. Z kolei jego ostatnia, trzecia część ma zostać udostępniona w 2018 r. „3 Below” — czyli drugi serial składający się na trylogię „Opowieści z Arkadii” — będzie miał premierę pod koniec 2018 r. Jego bohaterami jest dwójka królewskich nastolatków, którzy wraz z ochroniarzem uciekają z rodzinnej planety, opanowanej niespodziewanie przez złowrogiego dyktatora, i rozbijają się w Arkadii. Teraz muszą umknąć międzygalaktycznym łowcom nagród i dostosować się do dziwnych obyczajów panujących w liceum. Jednocześnie mają nadzieję naprawić statek, aby wrócić na swoją planetę i ją ocalić. Ostatnia część trylogii („Wizards”) będzie miała premierę w 2019 r.

Netflix i DreamWorks wyprodukowali razem już 12 oryginalnych seriali

Począwszy od 2013 r., firmy DreamWorks Animation Television i Netflix zaprezentowały widzom 12 seriali oryginalnych, w tym między innymi takie tytuły jak „Łowcy trolli”, „Jeźdźcy smoków: Na końcu świata”, „Voltron Legendary Defender”, „Niech żyje Król Julian”, „Mustang: Duch wolności” czy „Dinotrux”, zgarniając 17 nagród Emmy (Daytime Creative Arts) oraz sześć nagród Annie.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!