NetflixNews

Netflix dostępny w technologii VR

Jeden z najpopularniejszych serwisów VoD sprawdzi zainteresowanie swoich klientów kinem domowym w goglach VR. Czy taka forma oglądania się sprawdzi?

Aktualny trend okularów w technologii VR to bardziej zaspokajanie ciekawości niż narzędzie do codziennego użytku. Niemniej, czeka nas wysyp nowych możliwości jakie będzie oferować wspomniana technologia.

Netflix już teraz przygląda się temu zjawisku i postanawia włączyć opcję dla swoich subskrybentów przedstawiając im zupełnie nowe kino domowe.

Naturalnie nie jest to projekt wdrożony na większą skalę, a jedynie przedsmak tego, co może czekać nas w niedalekiej przyszłości. Amerykański gigant wdrożył właśnie wsparcie dla technologii Daydream View, która jest już obecna na rynku. Dzięki temu, już teraz możemy założyć nasze okulary z systemem VR i zalogować się do przyjaznego pomieszczenia z dużym ekranem mieszczącym się dosłownie przed naszymi oczami.

Należy wziąć pod uwagę, że jest to dopiero początek wsparcia technologii VR, a więc musimy się przygotować na kilka niedogodności. Aby móc oglądać serwis VOD należy pobrać dodatkowe narzędzie na swój smartfon i dopiero potem uruchomić aplikację Netflix.

Aktualnie niewiele dostępnych modeli smartfonów może obsługiwać wsparcie DV, a więc pozostaje nam czekać na rozwój tej usługi. Ja zdecydowanie będę bacznie przyglądał się nowym informacjom na ten temat.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: