NetflixNews

Gonciarz, Stankiewicz i GF Darwin w polskiej produkcji Netfliksa

Netflix zapowiada polską parodię mrocznego serialu „Black Mirror”. W produkcji wystąpią youtuberzy: Krzysztof Gonciarz, Martin Stankiewicz i GF Darwin.

Platforma właśnie zapowiedziała nowy, specyficzny projekt z udziałem największych youtuberów w Polsce. „Czarne lusterko” to parodia niezwykłego serialu „Czarne lustro” (ang. „Black Mirror”). Znani internauci wystąpią w produkcji, w której na swój sposób pokażą wpływ nowej technologii na społeczeństwo.

Krzysztof Gonciarz zapowiada „Czarne lusterko”

W najnowszym materiale na kanale YouTube, Gonciarz zapowiedział udział w pewnym projekcie. Jak się później okazało, wystąpi w jednej z czterech historii wzorowanej na „Czarnym lustrze”.

Użytkownicy pod filmikiem prosili youtubera o zdradzenie szczegółów – ten jednak się nie ugiął i nie zdradził nic więcej na temat polskiej parodii serialu Netfliksa.

Netflix publikuje zapowiedź parodii „Czarnego lustra” (ang. „Black Mirror”)

W serwisach społecznościowych pojawiła się zapowiedź „Czarnego lusterka”. Według naszych informacji, jest to jeden z elementów kampanii wspierającej „Czarne lustro” w Polsce. Już teraz, Netflix promuje wspomniany tytuł m.in na billboardach pod hasłem „Dobrze zacząłeś Nowy Rok? Przed Tobą najgorsze”. Serwis na wzór kampanii Showmaxa zamierza realizować szeroką kampanię przy pomocy tzw. etiud.

Cztery historie przedstawione przez YouTuberów będzie można obejrzeć już wkrótce. Netflix nie podaje szczegółów, ale najprawdopodobniej materiały promocyjne pojawią się poza platformą, to znaczy na portalach społecznościowych.

Gonciarz, Stankiewicz i GF Darwin w najnowszym zwiastunie:

Firma znana jest z kreatywnego wykorzystania kampanii na rzecz swojej usługi. Zobaczymy, czy parodia tak świetnej produkcji jaką jest „Czarne lustro” okaże się sukcesem. W Polsce jest mało reklam z udziałem YouTuberów, które wywołałyby pozytywne emocje wśród odbiorców.

Czy „Czarne lusterko” okaże się hitem?

Jak tylko uzyskamy więcej informacji na temat parodii z udziałem YouTuberów, to niezwłocznie poinformujemy naszych czytelników.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL