HOT! PromocjeIPLANetflixNews
Popularne

Netflix bez dodatkowych opłat i IPLA w ofercie Magenta 1 od T-Mobile

Operator telekomunikacyjny przygotował nową ofertę rozrywkową Magenta 1. Platforma Netflix dla klientów bez dodatkowych opłat przy wyborze odpowiednich planów. Na pokładzie także pakiety znane z serwisu IPLA.

Zapowiadana przez magentową sieć T-Mobile usługi konwergencyjne już ujrzały światło dzienne. Operator zapowiedział zupełnie nowe pakiety pod nazwą Magenta 1. „To nonsens, że rozrywka Wam wysiada” – tymi słowami zapowiada się nowa rozrywka dla klientów T-Mobile. W ofercie znaleźć można nie tylko usługi telekomunikacyjne, ale także serwisy VOD, takie jak Netflix czy IPLA.

Netflix za darmo? Prawie, bo tylko w abonamencie dla klientów bez dodatkowych opłat

Przyszli abonenci sieci T-Mobile mogą liczyć na dostęp do polskiej biblioteki Netfliksa bez większych kosztów. Przy wyborze odpowiedniego planu, wraz z rozmowami, smsami/mmsami, internetem światłowodowym oraz internetem mobilnym, platforma Netflix jest bez dodatkowych opłat. Jest to nowa propozycja rozrywki T-Mobile, a wybór giganta VOD nie jest przypadkowy. Według przedstawicieli polskiego oddziału magentowej sieci, nowa oferta zawiera w sobie wszystko to, co jest jakościowe i warte dla klientów operatora.

Cennik dla klientów indywidualnych z Netfliksem bez dodatkowych opłat
Cennik dla klientów indywidualnych z Netfliksem bez dodatkowych opłat

Wybór odpowiedniego planu jest istotny w punktu widzenia platformy Netflix. Jeśli zdecydujemy się na najtańszą opcję w wysokości 99 zł, to dostajemy podstawowy plan. Oferuje on możliwość oglądania na jednym ekranie jednocześnie, przy standardowej jakości.SD. Środkowy pakiet pozwoli abonentom T-Mobile na uzyskanie dostępu do planu Standard. Dzięki temu będziemy mogli oglądać materiały w jakości HD, a do tego będziemy mogli podzielić się z dostępem. Wszystko dlatego, że liczba ekranów zwiększa się do 2. Ostatnia propozycja T-Mobile w kwocie na poziomie 144 zł pozwoli abonentom na wybór najwyższego planu Netfliksa z obsługą jakości obrazu Ultra HD 4K. W tym pakiecie równocześnie mogą oglądać cztery osoby.

Reklama T-Mobile z platformą Netflix promuje ofertę Magenta 1

Superpakiet sportowy z Eleven Sports i IPLA  w cenie 30 zł na 90 dni

Dla najaktywniejszych kibiców T-Mobile przygotował specjalną promocję 2 w 1. W ofercie „Superpakiet sportowy” dostępne są kanały telewizyjne Eleven Sports oraz paczka Polsat Sports w ramach IPLA Sport. Sportowe emocje będą dostępne do trzech miesięcy za jedyne 30 zł.

Najlepszy sport dla klientów T-Mobile w ofercie Magenta 1: Eleven Sport i IPLA Sport
Najważniejsze wydarzenia sportowe na kanałach Eleven Sports i IPLA Sport w promocji dla klientów Magenta 1

Rozrywka znana z serwisu IPLA w nowej ofercie Magenta 1

T-Mobile we współpracy z Grupą Cyfrowego Polsatu udostępnił swoim klientom dodatkowe pakiety uzupełniające rozrywkę. W ramach Magenty 1, abonenci sieci mogą liczyć na filmy, seriale, treści dla dzieci czy najważniejsze wydarzenia w postaci informacji i publicystyki. Znane płatne pakiety z serwisu IPLA od teraz także dostępne w T-Mobile. Mowa przede wszystkim o wspomnianym już IPLA Sporcie, a także o najważniejszych rozgrywkach Ligi Mistrzów w ramach IPLA Polsat Sport Premium. W ofercie znaleźć można również takie propozycje jak IPLA DZIECI, IPLA NEWS i ROZRYWKA, IPLA FILM i SERIALE oraz IPLA TV z kanałami telewizyjnymi. Wszystkie pakiety są dostępne na specjalnej stronie pod TYM adresem. Niezdecydowanie klienci mogą aktywować wybrane pakiety na 14 dni bez opłat i z możliwością anulowania subskrypcji. Dzięki temu, abonenci T-Mobile mogą sprawdzić czy dana oferta w pełni spełnia ich oczekiwania.

Dekoder z systemem Android TV oraz z obsługą obrazu w jakości 4K

Specjalnie dla abonentów nowej oferty Magenta 1 przygotowano także dedykowany dekoder. Niewielka puszka, okraszona stylowym designem, pozwala na jeszcze więcej możliwości. Dzięki temu sprzętowi, możemy cieszyć się z jakością obrazu Ultra HD 4K oraz korzystać z wielu innych aplikacji dostępnych w ramach ekosystemu Android TV.

Dekoder T-Mobile z 4K, kanałami naziemnymi oraz Android TV
Dekoder T-Mobile z 4K, kanałami naziemnymi oraz Android TV

Sprzęt od operatora telekomunikacyjnego pozwoli także na podłączenie z telewizją naziemną cyfrową. Dzięki temu, klienci zyskają dodatkowe kanały telewizyjne bez opłat.

W wybranej ofercie, klienci mogą również liczyć na specjalny rabat do 1 tys. zł na telewizory Samsunga oraz na smartfony w niższych cenach czy w ramach wyższego abonamentu.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: