HOT! PromocjeIPLANetflixNews
Popularne

Netflix bez dodatkowych opłat i IPLA w ofercie Magenta 1 od T-Mobile

Operator telekomunikacyjny przygotował nową ofertę rozrywkową Magenta 1. Platforma Netflix dla klientów bez dodatkowych opłat przy wyborze odpowiednich planów. Na pokładzie także pakiety znane z serwisu IPLA.

Zapowiadana przez magentową sieć T-Mobile usługi konwergencyjne już ujrzały światło dzienne. Operator zapowiedział zupełnie nowe pakiety pod nazwą Magenta 1. „To nonsens, że rozrywka Wam wysiada” – tymi słowami zapowiada się nowa rozrywka dla klientów T-Mobile. W ofercie znaleźć można nie tylko usługi telekomunikacyjne, ale także serwisy VOD, takie jak Netflix czy IPLA.

Netflix za darmo? Prawie, bo tylko w abonamencie dla klientów bez dodatkowych opłat

Przyszli abonenci sieci T-Mobile mogą liczyć na dostęp do polskiej biblioteki Netfliksa bez większych kosztów. Przy wyborze odpowiedniego planu, wraz z rozmowami, smsami/mmsami, internetem światłowodowym oraz internetem mobilnym, platforma Netflix jest bez dodatkowych opłat. Jest to nowa propozycja rozrywki T-Mobile, a wybór giganta VOD nie jest przypadkowy. Według przedstawicieli polskiego oddziału magentowej sieci, nowa oferta zawiera w sobie wszystko to, co jest jakościowe i warte dla klientów operatora.

Cennik dla klientów indywidualnych z Netfliksem bez dodatkowych opłat
Cennik dla klientów indywidualnych z Netfliksem bez dodatkowych opłat

Wybór odpowiedniego planu jest istotny w punktu widzenia platformy Netflix. Jeśli zdecydujemy się na najtańszą opcję w wysokości 99 zł, to dostajemy podstawowy plan. Oferuje on możliwość oglądania na jednym ekranie jednocześnie, przy standardowej jakości.SD. Środkowy pakiet pozwoli abonentom T-Mobile na uzyskanie dostępu do planu Standard. Dzięki temu będziemy mogli oglądać materiały w jakości HD, a do tego będziemy mogli podzielić się z dostępem. Wszystko dlatego, że liczba ekranów zwiększa się do 2. Ostatnia propozycja T-Mobile w kwocie na poziomie 144 zł pozwoli abonentom na wybór najwyższego planu Netfliksa z obsługą jakości obrazu Ultra HD 4K. W tym pakiecie równocześnie mogą oglądać cztery osoby.

Reklama T-Mobile z platformą Netflix promuje ofertę Magenta 1

Superpakiet sportowy z Eleven Sports i IPLA  w cenie 30 zł na 90 dni

Dla najaktywniejszych kibiców T-Mobile przygotował specjalną promocję 2 w 1. W ofercie „Superpakiet sportowy” dostępne są kanały telewizyjne Eleven Sports oraz paczka Polsat Sports w ramach IPLA Sport. Sportowe emocje będą dostępne do trzech miesięcy za jedyne 30 zł.

Najlepszy sport dla klientów T-Mobile w ofercie Magenta 1: Eleven Sport i IPLA Sport
Najważniejsze wydarzenia sportowe na kanałach Eleven Sports i IPLA Sport w promocji dla klientów Magenta 1

Rozrywka znana z serwisu IPLA w nowej ofercie Magenta 1

T-Mobile we współpracy z Grupą Cyfrowego Polsatu udostępnił swoim klientom dodatkowe pakiety uzupełniające rozrywkę. W ramach Magenty 1, abonenci sieci mogą liczyć na filmy, seriale, treści dla dzieci czy najważniejsze wydarzenia w postaci informacji i publicystyki. Znane płatne pakiety z serwisu IPLA od teraz także dostępne w T-Mobile. Mowa przede wszystkim o wspomnianym już IPLA Sporcie, a także o najważniejszych rozgrywkach Ligi Mistrzów w ramach IPLA Polsat Sport Premium. W ofercie znaleźć można również takie propozycje jak IPLA DZIECI, IPLA NEWS i ROZRYWKA, IPLA FILM i SERIALE oraz IPLA TV z kanałami telewizyjnymi. Wszystkie pakiety są dostępne na specjalnej stronie pod TYM adresem. Niezdecydowanie klienci mogą aktywować wybrane pakiety na 14 dni bez opłat i z możliwością anulowania subskrypcji. Dzięki temu, abonenci T-Mobile mogą sprawdzić czy dana oferta w pełni spełnia ich oczekiwania.

Dekoder z systemem Android TV oraz z obsługą obrazu w jakości 4K

Specjalnie dla abonentów nowej oferty Magenta 1 przygotowano także dedykowany dekoder. Niewielka puszka, okraszona stylowym designem, pozwala na jeszcze więcej możliwości. Dzięki temu sprzętowi, możemy cieszyć się z jakością obrazu Ultra HD 4K oraz korzystać z wielu innych aplikacji dostępnych w ramach ekosystemu Android TV.

Dekoder T-Mobile z 4K, kanałami naziemnymi oraz Android TV
Dekoder T-Mobile z 4K, kanałami naziemnymi oraz Android TV

Sprzęt od operatora telekomunikacyjnego pozwoli także na podłączenie z telewizją naziemną cyfrową. Dzięki temu, klienci zyskają dodatkowe kanały telewizyjne bez opłat.

W wybranej ofercie, klienci mogą również liczyć na specjalny rabat do 1 tys. zł na telewizory Samsunga oraz na smartfony w niższych cenach czy w ramach wyższego abonamentu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!