nc+ GONews

nc+ łączy telewizję i VOD w nowej aplikacji START

Już 18 stycznia klienci nc+ zyskają dostęp do nowej aplikacji START dostępnej na wybranych dekoderach z podłączeniem do internetu.

Nowa aplikacja START pojawi się na wybranych dekoderach Wifi PremiumBox+ (od 18 stycznia) oraz turboBOX+ (od 24 stycznia). Usługa zadziała tylko wtedy, gdy dekoder zostanie podłączony do internetu.

START będzie dostępny na kanale zero lub na odpowiednim przycisku na pilocie. Nowa platforma pozwoli zaoszczędzić czas na szukanie czegoś interesującego do obejrzenia. Z poziomu aplikacji będzie można szukać materiały dostępne  także w modelu VOD oraz ustawić nagranie wybranej emisji w TV.

Wszystkie powyższe udogodnienia będą dostępne po wciśnięciu ZERA na pilocie lub wejścia do aplikacji z Menu. Będzie to swoiste centrum dowodzenia dekoderem i jego zawartością. Podsumowując, będzie to aplikacja, która zaoszczędzi Twój czas spędzony na szukaniu czegoś co Cię zainteresuje, nie będziesz musiał skakać po programach, żeby coś znaleźć, bo tam masz wszystko pod ręką! – czytamy w informacji prasowej.

Więcej o aplikacji START w poniższym materiale wideo:

 

 

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: