nc+ GONews

nc+ łączy telewizję i VOD w nowej aplikacji START

Już 18 stycznia klienci nc+ zyskają dostęp do nowej aplikacji START dostępnej na wybranych dekoderach z podłączeniem do internetu.

Nowa aplikacja START pojawi się na wybranych dekoderach Wifi PremiumBox+ (od 18 stycznia) oraz turboBOX+ (od 24 stycznia). Usługa zadziała tylko wtedy, gdy dekoder zostanie podłączony do internetu.

START będzie dostępny na kanale zero lub na odpowiednim przycisku na pilocie. Nowa platforma pozwoli zaoszczędzić czas na szukanie czegoś interesującego do obejrzenia. Z poziomu aplikacji będzie można szukać materiały dostępne  także w modelu VOD oraz ustawić nagranie wybranej emisji w TV.

Wszystkie powyższe udogodnienia będą dostępne po wciśnięciu ZERA na pilocie lub wejścia do aplikacji z Menu. Będzie to swoiste centrum dowodzenia dekoderem i jego zawartością. Podsumowując, będzie to aplikacja, która zaoszczędzi Twój czas spędzony na szukaniu czegoś co Cię zainteresuje, nie będziesz musiał skakać po programach, żeby coś znaleźć, bo tam masz wszystko pod ręką! – czytamy w informacji prasowej.

Więcej o aplikacji START w poniższym materiale wideo:

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: