Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Chili TVNewsPromocje VOD

Najnowsza część przygód „Bridget Jones 3” za mniej niż 4 zł w Chili Cinema

Włoski serwis Chili Cinema przygotował promocję na filmy opowiadające historie o niesamowitych kobietach. W promocji „Brigdet Jones 3”.

Chili Cinema na Dzień Kobiet przygotował specjalną obniżkę cen na tytuły wyreżyserowane przez kobiety, w tym m.in „Bridget Jones 3”. Wśród produkcji filmowych zobaczymy także propozycje opowiadające niezwykłe historie bohaterek.

Dziś Dzień Kobiet, a to oznacza życzenia i prezenty – także od CHILI! Świętuj razem z nami i podaruj sobie oraz najważniejszym dla Ciebie kobietom chwilę relaksu ze specjalnie wybranymi filmami wyreżyserowanymi przez kobiety lub opowiadającymi historie inspirujących kobiet i superbohaterek już od 3,90zł!

Tytuły za mniej niż 4 zł

Największe hity w dniu dzisiejszym w cenie dostępu za 3,90 zł. W ofercie znajdziemy takie filmy jak „Facet (nie) potrzebny od zaraz”, „O północy w Paryżu”, „Zakochani w Rzymie”. W tej cenie znajdziemy również mniej znane, choć intrygujące tytuły, takie jak „Violeta poszła do nieba”, „Pokuta” czy „Pani szuka Pana”.

Bridget Jones 3

Najnowsza opowieść o niezwykłej kobiecie o imieniu Bridget, która nie jest modelką wyjętą z czasopism. W trzeciej części w życiu Jones pojawi się nie tylko nowy facet, ale także maleństwo. Zwariowane sytuacje przedstawione w filmie będą prowadziły do podjęcia ważnej decyzji. I w końcu, czy kobieta wie, kim jest ojciec jej dziecka?

Filmy za niecałe 7 zł

W tej kategorii do zobaczenia m.in „Jedz, módl się, kochaj”, „Dziewczyna z tatuażem”, „Narzeczony mimo woli”, a także „Śniadanie u Tiffany’ego” czy „Diabeł ubiera się u Prady”.

Wspomniana półka cenowa zawiera również pozycję dla młodszych kobiet, tj. „Merida Waleczna”.

Z okazji dzisiejszego święta, w ofercie Chili Cinema można znaleźć wiele tytułów w promocyjnych cenach od 3,90 zł, aż po 9,90 zł. W najwyższej półce cenowej znajdziemy m.in serię „Seks w wielkim mieście”, „Kobiety pragną bardziej” czy polskie superprodukcje „Panie Dulskie”, „Kochaj!” i „Moje córki krowy”.

Wszystkie tytuły objęte promocją na Dzień kobiet znajdują się TUTAJ.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!