Bajki VODNewsShowMax

Minionki z okazji Dnia dziecka przejmują serwis ShowMax!

W serwisie pojawił się film „Jak ukraść księżyc” z Miniokami w roli głównej. Z okazji Dnia dziecka platforma zaprasza na seans z animowanymi produkcjami.

Na platformie ShowMax właśnie wylądowały najbardziej zakręcone istoty – Minionki. Specjalnie dla najmłodszych widzów, serwis zaproponował ciekawe animowane produkcje. Bajka od twórców „Epoka lodowcowa” zawładnęła umysłami nie tylko dzieci, ale i dorosłych! „Jak ukraść księżyc” to pierwsza część opowieści o żółtych rozrabiakach.

Minionki – Jak ukraść księżyc

To niesamowita animacja, która zachwyca humorem i niesamowitymi efektami animacyjnymi. Film opowiada o Gru – jednym z niebezpiecznych istot na ziemi. Niecna postać zamierza ukraść księżyc. Aby zrealizować ten cel, Gru wykorzysta najpotężniejszą broń: miotacz laserów, które zamrożą i obezwładnią każdego, kto będzie chciał mu przeszkodzić. Plan powiódł by się bezboleśnie, gdyby nie fakt, że na drodze do realizacji okropnego planu pojawiają się trzy małe sierotki…

Zwiastun:

Co jeszcze w serwisie ShowMax?

Dzielny Despero

Mysz o imieniu Despero zamieszkuje zamek, w którym mieszka pewna, piękna księżniczka. Despero zakochuje się w niej i zamierza zdobyć jej serce. Niestety myszka ma pewien problem – jest zdecydowanie mała, ma dziwne uszy i ogon! Despero jednak nie poddaje się i walczy o swoje pokonując wszelkie przeszkody.

Zwiastun:

Niania

Jest to film fabularny opowiadający o tytułowej niani McPhee. Jest ona niewątpliwie osobą nietuzinkową i choć wygląda na straszną kobietę, to jednak potrafi zapanować nad gromadą niegrzecznych dzieci! Niania skrywa tajemnicę, jak się okazuje, zna się na magii. Czy tak właśnie wygląda idealna niania?

Zwiastun:

Seria Transformers

W bibliotece ShowMaxa do zobaczenia jest film animowany oraz dwa seriale. Fabuła produkcji długometrażowej „Transformers Prime: Łowcy Bestii” skupia się wokół ostatecznej walki pomiędzy Autobotami i Decepticonami.

Z kolei „Transformers: Prime” (sezony 1-3) to kontynuacja z wydarzeń przedstawionych w filmie. Choć źli transformersi przegrali finałową walkę, to Megatron planuje kolejny atak. Drugi, serialowy tytuł „Transformers: Rescue Bots” (jeden sezon) to pozycja dla nieco młodszej widowni. Czterej transformersi przybywają na Ziemię, by chronić ludzkość przed zagrożeniem. Transformersi mimo swoich olbrzymich rozmiarów muszą jedna pozostać niezauważeni. W tym celu pomogą im dzieciaki….

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL