Bajki VODNewsShowMax

Minionki z okazji Dnia dziecka przejmują serwis ShowMax!

W serwisie pojawił się film „Jak ukraść księżyc” z Miniokami w roli głównej. Z okazji Dnia dziecka platforma zaprasza na seans z animowanymi produkcjami.

Na platformie ShowMax właśnie wylądowały najbardziej zakręcone istoty – Minionki. Specjalnie dla najmłodszych widzów, serwis zaproponował ciekawe animowane produkcje. Bajka od twórców „Epoka lodowcowa” zawładnęła umysłami nie tylko dzieci, ale i dorosłych! „Jak ukraść księżyc” to pierwsza część opowieści o żółtych rozrabiakach.

Minionki – Jak ukraść księżyc

To niesamowita animacja, która zachwyca humorem i niesamowitymi efektami animacyjnymi. Film opowiada o Gru – jednym z niebezpiecznych istot na ziemi. Niecna postać zamierza ukraść księżyc. Aby zrealizować ten cel, Gru wykorzysta najpotężniejszą broń: miotacz laserów, które zamrożą i obezwładnią każdego, kto będzie chciał mu przeszkodzić. Plan powiódł by się bezboleśnie, gdyby nie fakt, że na drodze do realizacji okropnego planu pojawiają się trzy małe sierotki…

Zwiastun:

Co jeszcze w serwisie ShowMax?

Dzielny Despero

Mysz o imieniu Despero zamieszkuje zamek, w którym mieszka pewna, piękna księżniczka. Despero zakochuje się w niej i zamierza zdobyć jej serce. Niestety myszka ma pewien problem – jest zdecydowanie mała, ma dziwne uszy i ogon! Despero jednak nie poddaje się i walczy o swoje pokonując wszelkie przeszkody.

Zwiastun:

Niania

Jest to film fabularny opowiadający o tytułowej niani McPhee. Jest ona niewątpliwie osobą nietuzinkową i choć wygląda na straszną kobietę, to jednak potrafi zapanować nad gromadą niegrzecznych dzieci! Niania skrywa tajemnicę, jak się okazuje, zna się na magii. Czy tak właśnie wygląda idealna niania?

Zwiastun:

Seria Transformers

W bibliotece ShowMaxa do zobaczenia jest film animowany oraz dwa seriale. Fabuła produkcji długometrażowej „Transformers Prime: Łowcy Bestii” skupia się wokół ostatecznej walki pomiędzy Autobotami i Decepticonami.

Z kolei „Transformers: Prime” (sezony 1-3) to kontynuacja z wydarzeń przedstawionych w filmie. Choć źli transformersi przegrali finałową walkę, to Megatron planuje kolejny atak. Drugi, serialowy tytuł „Transformers: Rescue Bots” (jeden sezon) to pozycja dla nieco młodszej widowni. Czterej transformersi przybywają na Ziemię, by chronić ludzkość przed zagrożeniem. Transformersi mimo swoich olbrzymich rozmiarów muszą jedna pozostać niezauważeni. W tym celu pomogą im dzieciaki….

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: