IPLANews

Nowe reality-show „Lepiej późno niż wcale” jesienią w IPLI

We wrześniu na platformie IPLA pojawi się nowy program „Lepiej późno niż wcale”. Prowadzącym został Rafał Masny, a uczestnikami będą znani seniorzy, w tym m.in. Karol Strasburger.

Telewizja Polsat realizuje nowe reality-show, które standardowo pojawić się ma w internetowej telewizji IPLA. Nowy program został nazwany przez internautów Azją Express dla seniorów. Format „Lepiej późno niż wcale” jest jednak czymś zupełnie innym niż te TVNowskie przedsięwzięcie.

„Lepiej późno niż wcale”. Kto w obsadzie?

Program polega na wysłaniu znanych seniorów zagranicę. Gwiazdy mają wykonywać różne zadania, które będą rozbawiać widzów do łez. Jest to forma komediowa, dlatego w programie zobaczymy nietypowe twarze. Reality-show poprowadzi znany youtuber z kanału Abstrachuje – Rafał Masny. Będzie on organizował wyloty do różnych miejsc, by na miejscu przedstawić zasady zadań. Uczestnikami będą starsi celebryci, a dokładniej: Karol Strasburger (prowadzący „Familiadę”), Piotr Polk (znany m.in. z serialu „W rytmie serca”. A także Władysław Kozakiewicz – sportowiec, którego wszyscy znają ze szczególnego gestu. W programie nie zabraknie również kabareciarza Krzysztofa Hanke.

Lepiej późno niż wcale wkrótce w IPLI
Lepiej późno niż wcale wkrótce w IPLI

Zasady nowego reality-show

Czterej dojrzali, pełni humoru i wigoru, ciekawi świata mężczyźni, którzy nigdy nie brali udziału w żadnym reality-show, pojadą do najbardziej egzotycznych zakątków kuli ziemskiej. Cztery wybitne osobowości i cztery różne charaktery – razem tworzą niepowtarzalny kwartet, wprost stworzony do wspólnej wyprawy w nieznane. Czeka ich zderzenie z odmienną kulturą i mnóstwo absolutnie nieprzewidywalnych i ekscytujących przygód. Przemierzą niemal trzydzieści tysięcy kilometrów, przekonani, że wiedzą o świecie już wszystko… odkryją go na nowo. Będzie zabawnie, zaskakująco, a czasem nawet… przerażająco. Ten program udowodni, że na męską przyjaźń i prawdziwą przygodę nigdy nie jest za późno.

„Lepiej późno niż wcale” to polska wersja formatu NBC „Better Late Than Never”, który cieszy się w USA ogromną popularnością. Wzięli w nim udział: kanadyjski aktor i wokalista William Shatner, aktor i legenda NFL Terry Bradshaw, amerykański aktor, reżyser i producent filmowy Henry Winkler oraz bokser, dwukrotny zawodowy mistrz świata wagi ciężkiej George Foreman oraz komik Jeff Dye. Program zachwycił amerykańską publiczność do tego stopnia, że na przełomie tego roku powstał drugi sezon. Tym razem bohaterowie pojechali w podróż po Europie, która jest dla Amerykanów równie egzotyczna jak dla nas Azja.

Program ma trafić na antenę Polsatu i do IPLI już jesienią br.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL