Bajki VODFilmy VODHBONews

Raj dla dzieci w serwisie HBO GO. „LEGO Batman” i wiele innych hitów

Nie tylko z okazji „Dnia Dziecka”, serwis HBO GO swoich najmłodszych widzów bez zwątpienia rozpieszcza. W ofercie na czerwiec zobaczyć można m.in. „LEGO Batman” czy „Potwory i spółka” oraz „Kung Fu Panda”.

HBO GO nie zapomina też o najmłodszych, a zwłaszcza przypadającym na ten miesiąc ich święcie. Dzień Dziecka to wiele godzin przygód najróżniejszych bohaterów uwielbianych zarówno przez małych, jak i większych widzów. Wśród nich dwie części przygód sympatycznych potworów, które szkolą się w straszeniu dzieci – Potwory i Spółka oraz Uniwersytet Potworny. Do zobaczenia także gratka dla fanów kultowych klocków i superbohaterów – LEGO BATMAN: Film.

W serwisie pojawią się też m.in. Przygody Kubusia Puchatka oraz Kubuś i Hefalumpy. Opowieść o pociesznej pandzie o imieniu Po – w pełnometrażowym filmie Kung Fu Panda. A także serialowa kontynuacja jego przygód w Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości III. W czerwcu czas także na wzruszającą opowieść Odlot o tym, co naprawdę ważne.

Filmy animowane w serwisie HBO GO

Więcej na temat akcji dla najmłodszych pisaliśmy tutaj >>>

Pingwiny z Madagaskaru II, cały sezon (39 odcinków) – serialowy spin-off kinowego hitu Madagaskar, opowiada o przygodach grupy pociesznych pingwinów i ich przyjaciół – 1 czerwca.

Dwa animowane filmy o sympatyczny potworach, których główmy zadaniem jest straszenie dzieci: Potwory i spółka oraz Uniwersytet Potworny 1 czerwca.

LEGO BATMAN: Film – klockowa wersja filmu o super bohaterze; Batman musi nauczyć się współpracować z innymi, aby móc uratować Gotham przez niebezpiecznym Jokerem – 1 czerwca.

Kung Fu Panda – nominowany do Oscara i Złotego Globu film animowany o niezgrabnej pandzie o imieniu Po, która zostaje wybrana do wypełnienia starożytnej przepowiedni – 1 czerwca.

Rodzinka Robinsonów – pełnometrażowa animacja o młodym geniuszu, który wyrusza z nowym przyjacielem w podróż do przyszłości, aby odzyskać pewien wynalazek – 1 czerwca.

Dla fanów Kubusia Puchatka i jego przyjaciół paczka trzech filmów o przygodach tej pociesznej gromadki. Kubuś i Hefalumpy, Przygody Kubusia Puchatka oraz Tygrys i przyjaciele 8 czerwca.

Be-be-niedźwiedzie (26 odcinków) – dalsze losy dwóch uroczych małych misiów, które pokazują, jak żyć w zgodzie z naturą w nowoczesnym świecie – 8 czerwca.

Wojownicze Żółwie Ninja II, cały sezon (26 odcinków) – kolejny sezon przygód czterech wojowniczych żółwi – 14 czerwca.

Dora poznaje świat VIII, cały sezon (19 odcinków) – 15 czerwca.

Odlot – wyróżniona deszczem nagród, w tym dwoma Oscarami, wspaniała animowana opowieść o podniebnej podróży i zapierających dech przygodach w południowoamerykańskiej dżungli – 15 czerwca.

Dziecięce fantazje w serialach animowanych

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości III, cały sezon (26 odcinków) – trzeci sezon szalonych przygód odważnego wojownika Po i jego przyjaciół znanych widzom z kinowego hitu – 22 czerwca.

Dzieciaki ze Strasznej, cały sezon (52 odcinki) – przygody chłopca, który zaczyna zamieniać się w wilkołaka i dlatego musi przeprowadzić się z rodzicami na ulicę Straszną, gdzie mieszkają wampiry, czarownice, mumie, zombie oraz inne przedziwne stwory – 29 czerwca.Dinozaur – osadzona 65 milionów lat temu sympatyczna animowana opowieść o dinozaurze o imieniu Aladar, który wychowany został przez stado lemurów i teraz z całą przybraną rodziną musi uciekać przed deszczem meteorytów – 29 czerwca.

Książę Persji: Piaski czasu – rozgrywający się w dawnej Persji, pełen niezwykłego rozmachu film przygodowy na podstawie kultowej gry wideo. Znakomita obsada, widowiskowe zdjęcia i efekty specjalne, magiczny klimat – 29 czerwca.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!