Bajki VODFilmy VODHBONews

Dzień dziecka także w serwisie HBO GO

Z okazji Dnia Dziecka, w serwisie HBO GO zaplanowano zabawę dla całej rodziny. W programie m.in „Auta”, „Kung Fu Panda” czy „Strażnicy Galaktyki”.

1 czerwca, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka to idealny pretekst, by znaleźć czas na relaks przed ekranem zarówno dla młodych ciałem, jak i duchem. Z tej okazji HBO i HBO GO na cały weekend przygotowało dla widzów wiele godzin znakomitej, rodzinnej rozrywki.

Ulubione bajki i filmy animowane to rozrywka nie tylko dla najmłodszych widzów, ale często także ich rodziców. Letni czerwcowy weekend to dobry powód, aby urządzić rodzinny seans i zrobić swoim pociechom, a także sobie, prawdziwy Dzień Dziecka – same przyjemności, zero obowiązków.

Najlepsze animacje w HBO GO: cała seria filmów „Auta”, niepokonana „Kung Fu Panda” czy „LEGO Batman Film”.

W piątek, 1 czerwca już od samego rana w HBO na widzów czeka kilka godzin zabawy z najbardziej niesfornymi zabawkami na świecie, czyli Toy Story, Toy Story 2 oraz Toy Story 3. Popołudniową porą rozpoczyna się szalona Disney’owska przygoda w towarzystwie młodego geniusza Lewisa, który wyrusza z nowym przyjacielem w podróż do przyszłości, aby odzyskać swój wynalazek – to w filmie animowanym Rodzinka Robinsonów.

W HBO2 najmłodsi miłośnicy czterech kółek będą mogli przeżywać przygody wraz z ambitnym i niestrudzonym Zygzakiem McQueenem, który nie jest zwykłym samochodem wyścigowym. W trzech częściach kasowego hitu – Auta, Auta 2 oraz Auta 3 – szybkie jak błyskawica małe autko udowodni, że posiadanie marzeń i przyjaciół jest w życiu niezwykle ważną sprawą. Filmy przeplatane będą kilkuminutowymi animacjami o perypetiach poszczególnych bohaterów Aut (np. Ogniomistrz czy Złomek i wehikuł czasu). Za wszystkie to produkcje odpowiada wytwórnia Pixar. Wieczorem natomiast starsze dzieci wraz z rodzicami będą mogły wyruszyć w międzygwiezdną podróż ze Strażnikami Galaktyki.

W HBO GO zarówno filmy, jak i seriale dla całej rodziny dostępne są przez cały czas, bez względu na ramówkę. Wśród nowości, które dodane zostaną do serwisu tego dnia znajdą się: LEGO BATMAN: Film, Uniwersytet Potworny, Potwory i spółka, Kung Fu Panda oraz Bociany, a także cały drugi sezon Pingwinów z Madagaskaru.

To jednak nie wszystko, tego dnia w serwisie także prawdziwa gratka dla wielbicieli Teorii wielkiego podrywu. Premiera całego sezonu serialu Młody Sheldon, opowiadającego o dzieciństwie Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowego pierwowzoru. Więcej na temat tego serialu pisaliśmy TUTAJ.

Zwiastun „Młody Sheldon”

Już 3 czerwca wielka gratka dla fanów Harry’ego PotteraDla tych, którzy nie zamierzają poprzestać tylko na piątku i świętować będą cały weekend. Wśród nich znajduje się niedzielna premiera Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. To opowieść o przygodach Newta Scamande’a. To ulubiony pisarza znanego wszystkim Harry’ego Pottera, który w trakcie krótkiego pobytu w Nowym Jorku przeżywa niezwykłe przygody.

Na platformie HBO GO, bez przerwy jest dostępna oferta tylko dla małoletnich widzów o nazwie KIDS. Materiały z tej strefy dostępne są pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!