NetflixNews

Kwietniowe premiery filmowe i serialowe tylko w serwisie Netflix

Przedstawiamy kwietniowy rozkład publikacji premierowych filmów i seriali dostępnych na wyłączność w serwisie Netflix. Powraca drugi sezon „The Get Down”.

Amerykańska platforma Netflix zaprasza swoich widzów do kwietniowej ramówki, wśród nowości znajdziemy także programy telewizyjne i dokumenty.  Jak co miesiąc, serwis poszerza swoją ofertę o kolejne propozycje. W kwietniu do zobaczenia m.in jeden z droższych seriali „The Get Down” czy drugi sezon programu „Chelsea”. Filmowy blok zapoczątkuje nadchodząca premiera „Win It All”.

Tylko na Netfliksie zostaną opublikowane takie treści jak:

THE GET DOWN – SEZON 2 – 07.04.2017

„The Get Down” to baśniowa opowieść o marzeniach, pragnieniach, wrażliwości i dźwięku. Serial opisuje historię transformacji Nowego Jorku w latach 70. — od muzyki disco po hip-hop — pokazując relacje, wzloty, upadki i twórczość dzieciaków z Południowego Bronksu.

SZEFOWA – NOWOŚĆ – 21.04.2017

„Szefowa” — serial na postawie bestsellerowej książki, #Szefowa, napisanej przez Sophię Amoruso, założycielkę marki odzieżowej Nasty Gal. Serial opowiada historię Sophii (Britt Robertson), która zaczynała od sprzedaży ubrań vintage na eBayu, a już w wieku 28 lat była szefową własnej firmy Nasty Gal — wartego miliony dolarów imperium mody. Twórcą i producentem wykonawczym, a zarazem scenarzystą, serialu „Szefowa” jest Kay Cannon („Pitch Perfect”, „Pitch Perfect 2”, „Rockefeller Plaza 30”). Producentami wykonawczymi serialu są również: Charlize Theron („Monster”, „Kobieta na skraju dojrzałości”), Laverne McKinnon z wytwórni Denver & Delilah, Christian Ditter („Jak to robią single”) oraz Sophia Amoruso. Christian Ditter jest także reżyserem wszystkich 13 trzydziestominutowych odcinków. W serialu „Szefowa” wystąpili: Britt Robertson (Sophia), Ellie Reed (Annie), Alphonso McAuley (Dax), Johnny Simmons (Shane) oraz Dean Norris (Jay).

W serialach dostępnych tylko w serwisie zobaczymy także:

  • Chewing Gum (Sezon 2 – 04.04.2017)
  • Las Chicas del Cable (Nowość – 28.04.2017)
  • Bill Nye Saves the World (Nowość – 21.04.2017)
  • Tales by Light (Sezon 2 – 21.04.2017)
  • Dear White People (Nowość – 28.04.2017)
Wśród nowości filmowych do zobaczenia już od 14 kwietnia br. „Sandy Wexler”. 

Film opowiada historię Sandy’ego Wexlera (Adam Sandler), menedżera talentów pracującego w Los Angeles w latach 90., który z wielkim poświęceniem reprezentuje swoich ekscentrycznych klientów na obrzeżach świata show-biznesu. Lojalność wobec klientów zostaje poddana próbie, kiedy Sandy zakochuje się w nowej klientce, wyjątkowo uzdolnionej piosenkarce, Courtney Clarke (zdobywczyni Oscara i nagrody Grammy®, Jennifer Hudson), której talent dostrzegł w parku rozrywki.

W bloku filmowym swoją premierę będą miały takie produkcje jak:

  • Win It All (07.04.2017)
  • Sand Castle (21.04.2017)
  • El Faro de las Orcas (07.04.2017)
  • Small Crimes (28.04.2017)
  • Tramps (21.04.2017)

Na platformie Netflix znajdziemy także programy telewizyjne oraz dokumenty dostępne na wyłączność:

 

Netflix – Chelsea

 

Netflix – Dokumenty

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL