IPLANews

Gala KSW 45 w IPLI. Popek Monster i Karol Bedorf w walkach wieczoru

Karol Bedorf w walce z Philipem De Freis o odzyskanie tytułu mistrzowskiego

W internetowej telewizji IPLA odbędzie się 45 gala KSW: The Return to Wembley. W walkach wieczoru zobaczymy Karola Bedorfa i Popka Monstera.

Użytkownicy IPLI − największego serwisu rozrywki internetowej − mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 45: The Return to Wembley. W walce wieczoru w kategorii ciężkiej zmierzą się były mistrz Karol Bedorf i broniący pasa Philip De Freis. Dostęp do gali realizowanej w systemie „pay-per-view” (PPV) kosztuje 40 zł.

W sobotę, 6 października br. organizacja KSW zawita do Londynu po raz drugi, a trzeci raz na Wyspy Brytyjskie. Podczas odbywającej się gali w The SSE Arena, Wembley widzowie będą mogli obejrzeć aż dziewięć emocjonujących walk w klatce, w tym 2 pojedynki mistrzowskie.

KSW 45 w IPLI już 6 października od godz. 19:00

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00. Specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Łukasz „Juras” Jurkowski. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Tym razem walką wieczoru będzie starcie w królewskiej kategorii wagowej pomiędzy Karolem Bedorfem (15-3, 5 KO, 4 Sub) a aktualnym mistrzem Brytyjczykiem Phillipem de Fries (15-6, 2 KO, 11 Sub). Polak, który był mistrzem KSW przez ponad trzy lata, wejdzie do klatki jako pretendent do tytułu mistrzowskiego. Obaj fighterzy są specjalistami od walki w parterze, a to zapowiada niezwykle emocjonujące widowisko.

Widowisko zapewni po raz kolejny Popek Monster. Zmierzy się z Erko Junem

W The SSE Arena zmierzą się również nieobliczalny i elektryzujący publiczność Popek Monster (3-3, 3 KO) oraz gwiazda niemieckiej sceny, Bośniak Erko Jun (1-0, 1 KO), który zaprezentuje się w walce MMA po raz drugi.

Mamed Khalidov rezygnuje z pasu mistrzowskiego. O ten tytuł powalczą Michał Materla i Damian Janikowski

Po niemal trzech latach panowania na tronie kategorii średniej, Mamed Khalidov (34-5-2, 13 KO, 17 Sub) zdecydował się zwakować pas mistrzowski. O ten tytuł zawalczą zwycięzcy pojedynków, do których dojdzie właśnie w The SSE Arena, Wembley. W pierwszym rękawice skrzyżują jeden z najdłużej walczących zawodników KSW Michał Materla (26-6, 8 KO, 12 Sub) i Damian Janikowski (3-0, 3 KO) uważany przez ekspertów za kandydata do zdobywania najcenniejszych trofeów w MMA. W drugim naprzeciw siebie staną: mający na koncie serię dziewięciu zwycięstw w ostatnich dziesięciu pojedynkach Marcin Wójcik (11-5, 4 KO, 5 Sub) i Scott Askham (16-4, 10 KO, 2 Sub), Anglik, który zadebiutował podczas gali KSW 42, spektakularnie pokonując Michała Materlę.

W innej mistrzowskiej walce tego wieczoru emocji w kategorii półśredniej w rewanżowym starciu dostarczy Roberto Soldić (13-3, 11 KO, 1 Sub), który spróbuje odebrać utracony pas Afrykanerowi Dricusowi du Plessis (12-1, 4 KO, 8 Sub).

Kolejnym niezwykle interesującym pojedynkiem w kategorii ciężkiej będzie walka pomiędzy królem nokautu, Michałem Andryszakiem (20-7, 13 KO, 6 Sub) a świetnym stójkowiczem, Jamesem Mc Sweneyem (15-16, 9 KO, 6 Sub).

Następne ciekawe widowisko stworzą stójkowicze – potężnie bijący Brazylijczyk Wagner Prado (14-3, 13 KO) i Max Nunes, były pretendent do pasa brytyjskiej organizacji BAMMA (17-5, 10 KO, 5 Sub).

Podczas gali widzowie zobaczą też debiutujących w KSW zawodników wagi półciężkiej. Bój stoczą jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce, Akop Szostak (3-2, 2 KO) i lokalny bohater John Smith (3-0, 3 KO), który w walkach MMA stoczył do tej pory cztery pojedynki − wszystkie kończąc przed czasem.
Walką otwierającą galę w Londynie będzie pojedynek w wadze lekkiej pomiędzy znanym z KSW Leszkiem Krakowskim (11-1, 5 KO, 3 Sub) i debiutującym w organizacji, widowiskowo bijącym Anglikiem Alfiem Davisem (10-2, 5 KO, 2 Sub).

Jak obejrzeć galę KSW 45: The Return to Wembley w IPLI?

Walkę Bedorf vs De Fries i inne w systemie PPV, na żywo i w HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem IPLI – największego serwisu rozrywki internetowej – na www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk

  • Phillip De Fries vs Karol Bedorf
  • Popek Monster vs Erko Jun
  • Dricus Du Plessis vs Roberto Soldic
  • Michał Materla vs Damian Janikowski
  • Marcin Wójcik vs Scott Askham
  • Michał Andryszak vs James McSweeney
  • Wagner Prado vs Max Nunes
  • Akop Szostak vs John Smith
  • Leszek Krakowski vs Alfie Davis

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!