IPLANews

Gala KSW 45 w IPLI. Popek Monster i Karol Bedorf w walkach wieczoru

Karol Bedorf w walce z Philipem De Freis o odzyskanie tytułu mistrzowskiego

W internetowej telewizji IPLA odbędzie się 45 gala KSW: The Return to Wembley. W walkach wieczoru zobaczymy Karola Bedorfa i Popka Monstera.

Użytkownicy IPLI − największego serwisu rozrywki internetowej − mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 45: The Return to Wembley. W walce wieczoru w kategorii ciężkiej zmierzą się były mistrz Karol Bedorf i broniący pasa Philip De Freis. Dostęp do gali realizowanej w systemie „pay-per-view” (PPV) kosztuje 40 zł.

W sobotę, 6 października br. organizacja KSW zawita do Londynu po raz drugi, a trzeci raz na Wyspy Brytyjskie. Podczas odbywającej się gali w The SSE Arena, Wembley widzowie będą mogli obejrzeć aż dziewięć emocjonujących walk w klatce, w tym 2 pojedynki mistrzowskie.

KSW 45 w IPLI już 6 października od godz. 19:00

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00. Specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Łukasz „Juras” Jurkowski. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Tym razem walką wieczoru będzie starcie w królewskiej kategorii wagowej pomiędzy Karolem Bedorfem (15-3, 5 KO, 4 Sub) a aktualnym mistrzem Brytyjczykiem Phillipem de Fries (15-6, 2 KO, 11 Sub). Polak, który był mistrzem KSW przez ponad trzy lata, wejdzie do klatki jako pretendent do tytułu mistrzowskiego. Obaj fighterzy są specjalistami od walki w parterze, a to zapowiada niezwykle emocjonujące widowisko.

Widowisko zapewni po raz kolejny Popek Monster. Zmierzy się z Erko Junem

W The SSE Arena zmierzą się również nieobliczalny i elektryzujący publiczność Popek Monster (3-3, 3 KO) oraz gwiazda niemieckiej sceny, Bośniak Erko Jun (1-0, 1 KO), który zaprezentuje się w walce MMA po raz drugi.

Mamed Khalidov rezygnuje z pasu mistrzowskiego. O ten tytuł powalczą Michał Materla i Damian Janikowski

Po niemal trzech latach panowania na tronie kategorii średniej, Mamed Khalidov (34-5-2, 13 KO, 17 Sub) zdecydował się zwakować pas mistrzowski. O ten tytuł zawalczą zwycięzcy pojedynków, do których dojdzie właśnie w The SSE Arena, Wembley. W pierwszym rękawice skrzyżują jeden z najdłużej walczących zawodników KSW Michał Materla (26-6, 8 KO, 12 Sub) i Damian Janikowski (3-0, 3 KO) uważany przez ekspertów za kandydata do zdobywania najcenniejszych trofeów w MMA. W drugim naprzeciw siebie staną: mający na koncie serię dziewięciu zwycięstw w ostatnich dziesięciu pojedynkach Marcin Wójcik (11-5, 4 KO, 5 Sub) i Scott Askham (16-4, 10 KO, 2 Sub), Anglik, który zadebiutował podczas gali KSW 42, spektakularnie pokonując Michała Materlę.

W innej mistrzowskiej walce tego wieczoru emocji w kategorii półśredniej w rewanżowym starciu dostarczy Roberto Soldić (13-3, 11 KO, 1 Sub), który spróbuje odebrać utracony pas Afrykanerowi Dricusowi du Plessis (12-1, 4 KO, 8 Sub).

Kolejnym niezwykle interesującym pojedynkiem w kategorii ciężkiej będzie walka pomiędzy królem nokautu, Michałem Andryszakiem (20-7, 13 KO, 6 Sub) a świetnym stójkowiczem, Jamesem Mc Sweneyem (15-16, 9 KO, 6 Sub).

Następne ciekawe widowisko stworzą stójkowicze – potężnie bijący Brazylijczyk Wagner Prado (14-3, 13 KO) i Max Nunes, były pretendent do pasa brytyjskiej organizacji BAMMA (17-5, 10 KO, 5 Sub).

Podczas gali widzowie zobaczą też debiutujących w KSW zawodników wagi półciężkiej. Bój stoczą jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce, Akop Szostak (3-2, 2 KO) i lokalny bohater John Smith (3-0, 3 KO), który w walkach MMA stoczył do tej pory cztery pojedynki − wszystkie kończąc przed czasem.
Walką otwierającą galę w Londynie będzie pojedynek w wadze lekkiej pomiędzy znanym z KSW Leszkiem Krakowskim (11-1, 5 KO, 3 Sub) i debiutującym w organizacji, widowiskowo bijącym Anglikiem Alfiem Davisem (10-2, 5 KO, 2 Sub).

Jak obejrzeć galę KSW 45: The Return to Wembley w IPLI?

Walkę Bedorf vs De Fries i inne w systemie PPV, na żywo i w HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem IPLI – największego serwisu rozrywki internetowej – na www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk

  • Phillip De Fries vs Karol Bedorf
  • Popek Monster vs Erko Jun
  • Dricus Du Plessis vs Roberto Soldic
  • Michał Materla vs Damian Janikowski
  • Marcin Wójcik vs Scott Askham
  • Michał Andryszak vs James McSweeney
  • Wagner Prado vs Max Nunes
  • Akop Szostak vs John Smith
  • Leszek Krakowski vs Alfie Davis
Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: