IPLANewsPromocje VOD

Gdzie oglądać KSW 39 w internecie i za darmo? Sprawdź konkurs!

Już w sobotę rusza długo oczekiwana gala KSW 39: Colosseum. Zobacz, gdzie obejrzeć transmisję online i wygraj dostęp do gali w internetowej telewizji IPLA.

Najbliższa gala KSW 39 zapowiada prawdziwe widowisko z plejadą najbardziej znanych zawodników z polskiego MMA. Wśród sobotnich walk zobaczymy m.in Mameda Chalidowa, Mariusza Pudzianowskiego, a także powrót Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego! Na warszawskim stadionie rozegra się także starcie Popka Monstera z Hardkorowym Koksu.

Gdzie oglądać KSW 39 w internecie?

Legalnie, w internecie będą dostępne dwie transmisję online. Pierwsza z nich to KSW.tv, która będzie dostępna również dla osób poza granicami Polski. Platforma KSW TV oferuje swoim widzom wszystkie pojedynki oraz dostęp do kulisów gali, szatni zawodników i garderoby KSW girls. Jak informują twórcy serwisu, subskrybenci mogą zmieniać jakość transmisji, a także wybierać język komentarza. KSW TV pozwala również na oglądanie walk jeszcze przez następne 72 godziny.

Drugą opcją jest internetowa telewizja IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (wybrane modele: Samsung, LG, Panasonic), urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Platforma oferuje dostęp do jakości HD oraz możliwość przewijania gali w trakcie jej trwania. Transmisja jest dostępna tylko dla użytkowników z Polski.

Jak obejrzeć za darmo KSW 39?

Dostęp do gali wynosi ok. 40 zł (w zależności od operatorów kablowych i satelitarnych).  Jak zatem zdobyć możliwość obejrzenia gali za darmo? Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez serwis VODnews.pl. Do wygrania kod do transmisji w internetowej telewizji IPLA.

Zapraszamy do wpisu, w którym znajdziecie szczegóły konkursu: http://vodnews.pl/konkurs-ksw-39-colosseum-za-darmo-ipla/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL