NewsTVP VOD

„Korona królów” i inne produkcje TVP VOD na telewizorach LG i Panasonic

Aplikacja TVP VOD rozszerza dystrybucję o kolejne telewizory z opcją Smart TV. Programy i seriale Telewizji Polskiej teraz także w telewizorach LG oraz Panasonic.

Posiadacze telewizorów marki LG oraz Panasonic mogą już bezpłatnie pobrać aplikację TVP VOD i oglądać znane programy Telewizji Polskiej. Dzięki udostępnionej aplikacji TVP VOD, widzowie mogą obejrzeć ulubione seriale i filmy w dowolnym momencie.

TVP VOD w telewizorach LG i Panasonic. Gdzie dostępna jest aplikacja?

Platforma na nowych urządzeniach dostępna jest w wybranych modelach:

  • LG z systemem Web OS 3.0 lub wyżej;
  • Panasonic z systemem My Home Screen 2.0 lub nowszy.

Użytkownicy telewizorów LG i Panasonic zyskają dostęp do biblioteki TVP VOD, dokładnie takiej samej, jak posiadacze innych telewizorów, w tym Samsung. Przypominamy, że serwis TVP VOD dostępny jest także na desktopach (przez przeglądarkę), na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Aplikacja oferowana jest również na tv boxach z systemem Android TV. Treści nadawcy publicznego zobaczyć możemy jeszcze za pomocą cyfrowej telewizji naziemnej za sprawą technologii HbbTV.

Treści oferowane przez TVP VOD na platformach smart TV

Dzięki aplikacji na telewizorach, widzowie Telewizji Polskiej mogą cieszyć się bogatą ofertą. Od najnowszych seriali i filmów, przez zagraniczne tytuły, aż po archiwalne treści. Obok ulubionych seriali, takich jak „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Na dobre i na złe” czy „Korona królów” znajdziemy również dokumenty czy filmy fabularne.

W bibliotece dostępne są też programy rozrywkowe (m.in. „The Voice of Poland” czy „Rolnik szuka żony”) oraz informacje i publicystyka. Widzowie korzystający z aplikacji zobaczą spektakle teatru telewizji, filmy i seriale po rekonstrukcji cyfrowej czy telewizyjne archiwalia. O digitalizowaniu seriali i filmów z lat PRLu pisaliśmy pod TYM adresem.

Dla najmłodszych użytkowników nie zabraknie również materiałów edukacyjnych w postaci bajek czy programów dla dzieci.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL