Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsTVP VOD

Kontrowersyjny dokument „Pucz” o zamieszkach w Sejmie na TVP VOD

Telewizja Publiczna przygotowała krótki film dokumentalny pt. „Pucz” odpowiadający na pytanie: Kto i od kiedy przygotowywał zamach stanu?

Dokument „Pucz” został wyemitowany w niedzielę, 15 grudnia o godz. 20:20, na antenie TVP1. Film opisuje zamieszanie w Sejmie trwające od 16 grudnia. Dokument opowiada o motywach, planach i sposobach działania tytułowych puczystów. Produkcja ma na celu odpowiedzenie na pytanie z punktu widzenia Rządu PiS: Kto i od kiedy przygotowywał zamach stanu?

Oficjalny opis filmu dokumentalnego trwającego ok 35 minut:

Od momentu przejęcia władzy przez PiS, w demokratycznych wyborach parlamentarnych, opozycja (PO, Nowoczesna) dąży do obalenia legalnych władz i rozpisania przyśpieszonych wyborów. Z czasem środki używane do zwalczania państwa stają się coraz ostrzejsze. Kolejnym aktem tej walki była nieudana, zaplanowana od wielu miesięcy próba puczu w Sejmie RP, dokonana 16 grudnia.

Reżyserką „Puczu” jest Ewa Święcińska, znana z produkcji dla Rządu – w tym film fabularny „Smoleńsk” oraz spoty telewizyjne „Dnia Flagi”, „Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Dokument jest już dostępny na internetowej platformie TVP VOD -> klik.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!